سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

نام صفحه

آموزش ساخت وبلاگ

سایت آریا

Creating a free blog ، آموزش ساخت وبلاگ ، اموزش تصویری ساخت وبلاگ

با آموزش زیر شما قادر خواهید شما بدون هیچ دانش فنی و تخصصی وبلاگ خود را بسازید

ایتدا به ادرس زیر مراجعه فرمایید

http://sitearia.ir/

سپس در همان صفحه بر روی   ایجاد سایت جدید  کلیک نمایید

نام کاربری 

نام کاری همان ادرس سایت و یوزر وبلاگ شما خواهد بود ( بهتر است نام کاربری شما مرتبط با موضوع وبلاگ شما باشد ) مثلا وبلاگی که محتواش در رابطه با پیامک است این نام کاربری مفید خواهد بود      payamak     یا      sms

کلمه رمز 

کلمه رمز برای ورود به مدیریت وبلاگ شما استفاده خواهد شد ( بهتر است از رمزهای اسان و یا شماره تلفن و شماره شناسنامه و از این قبیل استفاده نکنید)

تکرار کلمه رمز 

لطفا رمز خود را دوباره در این قسمت تکرار نمایید

آدرس ایمیل 

درج این ایمیل اجباری است واطلاعات وبلاگ ساخته شده شما به این ایمیل ارسال خواهد شد( اگر میل ندارید می تونید از سایت های ایمیل دهی فارسی برای ساخت ایمیل استفاده نمایید )

موضوع سایت

بهتر است موضوع مرتبط به وبلاگ خود را انتخاب نمایید

عنوان سایت 

عنوان سایت بهتر است مرتبط با محتوا وبلاگ شما باشد و از عنوان کوتاه استفاده نمایید

شرح سایت 

توضیح کوتاهی در مورد محتوا وبلاگ آینده خود بنویسید

نام نویسنده

نام شخصی یا فامیل یا اسم مستعار خود را بنویسید

ایمیل نویسنده 

درج این ایمیل اختیاری است ، برای امنیت بیشتر وبلاگ خود بهتر است این ایمیل با ایمیل اولی متفاوت باشد

منطقه زمانی 

ایرانی های عزیز بهتر است منطقه زمانی را دست نزنند

کد امنیتی 

لطفا اعداد  وارد شما در کادر را در قسمت کادر رو به رو وارد نمایید

ثبت سایت

در مرحله آخر بر رروی ثبت سایت کلیک نمایید

حالا می توانید از قسمت ورودی اعضا وارد پنل مدیریت وبلاگ خود شودید

و در ضمن  حالا ادرس شما به این شکل خواهد شد

           sitearia.ir . نام کاربری شما

خوب حالا که وبلاگ خودتون رو ساختید بدون شک ممکنه کار با امکانات وبلاگ رو بلد نباشید ، ما در ادرس زیر آموزش کار با هر یک از امکانات وبلاگدهی آریا می پردازیم

http://news.sitearia.ir/post-178967.html   سایت زیر هم بعد از آموزش بالا برای حرفه ای تر شدن به شما پیشنهاد می کنم

http://behtarinabzar.ir

کانال وبمسترها