ساخت وبلاگ

 

افزایش ممبر و فالوور اینستاگرام

------------------------------------------------------------------------------

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

جابجايي دانشجو و جابجايي سرباز

انتقال و جابجايي دانشجو و سرباز

جابجايي دانشجو و سرباز

دانشجو و سرباز نظام وظيفه مي توانند با استفاده از خدمات پرتابل "به خانه" فورا به شهر مورد نظر خودشان انتقالي بگيرند . براي جابجايي و انتقالي گرفتن ابتدا لازم هست از اينجا عضو (به خانه) شويد و سپس آگهي خود را به عنوان ( دانشجو يا سرباز ) ثبت و با وارد كردن اطلاعات خواسته شده اگهي را به روي سايت به خانه ارسال كنيد . فرد مورد نظر شما براي جابجايي يا انتقالي گرفتن در سريعترين زمان ممكن پيدا مي شود و سامانه ي پيامكي و تلفنيِ وب سايت به خانه ما اين خبر خوب را به شما اطلاع رساني مي كند .

انتقالي دانشجو

بعد از اينكه شرايط انتقالي دانشگاه توسط دانشجو براي انتقال و جابجايي با دانشجويان ديگر دانشگاه ها مطالعه شد ، از قبيل دانشگاه‌ دولتي ( سراسري ) , دانشگاه تربيت مدرس , دانشگاه پيام نور , دانشگاه آزاد اسلامي و ايثارگران , آموزشكده فني , دانشگاه علوم پزشكي , دانشگاه سما , مركز علمي كاربردي , دانشگاه جامع علمي كاربردي , مؤسسه آموزش عالي , مؤسسه آموزش عالي غيرانتفاعي ، دانشجو مي تواند از سيستم "به خانه" براي جابجايي و انتقالي گرفتن استفاده نماييد و طرف مقابل خود را براي جابجايي و انتقال پيدا كند و با ايجاد هماهنگي بين دانشگاه ها شرايط را براي انتقال دائم فراهم كند.

جابجايي دانشجو

سيستم به خانه قابليت اطلاع رساني آني و اتوماتيك را دارد و دانشجوي گرامي مي تواند با ثبت شماره موبايل خود از طريق پنل كاربري در صورت پيدا شدن دانشجوي مورد انتقال به شهر خود ، مطلع شود و با حضور در سايت به خانه اطلاعات تماس آن دانشجو را دريافت و هماهنگي هاي لازم را براي جابجايي انجام دهد .

جابجايي سرباز

همه سربازان غيرو كشورمان دوست دارند در محل خدمتشان شهر خودشان باشد و جابجايي سرباز با هدف كمك به سربازاني راه اندازي شده است كه مي خواهند با پيدا كردن فرد مناسب در رسته خود به شكل توافقي و با كسب اجازه از يگان خود و انجام نامه نگاري ها به شهر مورد نظرشان منتقل شوند .

جابجايي سربازي

جابجايي سرباز سپاه , جابجايي سرباز نيروي هوايي , جابجايي سرباز ارتش, جابجايي سرباز نيروي انتظامي , جابجايي سرباز معلم , جابجايي سرباز يگان ويژه , و جابجايي سرباز مرزباني جزو نقل و انتقالات سربازان مي باشد .

معرفي جابجايي سرباز و دانشجو

سايت جابجايي دانشجو و انتقالي سرباز به خانه ، يك سايت با پنل اختصاصي براي انتقال و جابجايي دانشجو يان و همچنين شرايط جابجايي سربازان عزيز كشورمان ايران اسلامي را نيز فراهم كرده است تا اگر دانشجو هستيد، از دانشگاه خوب و معتبر فارغ التحصيل شده و يا اگر سرباز هستيد با خاطرات سربازي خوبي خدمت سربازي را به پايان برسانيد .

سايت انتقالي و جابجايي سرباز به خانه فعاليت خودش را از فروردين ماه 1397 آغازكرد و اولين سايت رسمي ثبت آگهي جابجايي سربازي هست و شما سربازان غيور كشورمان جمهوري اسلامي ايران ،مي توانيد با ثبت آگهي با مشخصات لازمه فورا براي جابجا شدن و انتقالي گرفتن يك نفر مقابلي را پيدا كنيد .

جابجايي سربازي به خانه

گرفتن انتقالي سربازي بيشتر به خاطر نزديك بودن به محل زندگي يا محل كار صورت مي گيرد و خدمت سربازي در همان رسته و موقعيت مشابه ادامه پيدا مي كند . از طرفي جابجايي دانشگاه نيز توسط دانشجويان رشته هاي مختلف در دانشگاه هاي مختلف انجام ميگيرد و اصولا به منظور انتخاب دانشگاه بهتر يا رفتن به شهر محل سكونت انجام مي گيرد و معمولا دانشجويان قصدشان از جابجايي دانشگاه ، رفتن به دانشگاه هاي مطرح تهران يا شيراز يا اصفهان و مشهد و يا تبريز و.. مي باشد و دوست دارند از دانشگاه هاي مطرح و مهم فارغ التحصيل شوند .

کانال وبمسترها