ساخت وبلاگ

 

افزایش ممبر و فالوور اینستاگرام

------------------------------------------------------------------------------

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

دوربين مداربسته

نصب دوربين مداربسته -فروش دوربين مداربسته  قيمت دوربين مداربسته

مجموعه سيستم هاي حفاظتي آريا در سال ۱۳۸۴ به منظور فعاليت در خدمات پس از فروش در پاساژ امجد راه اندازي گرديد و ضمن ارائه خدمات و گارانتي دوربين مداربسته براي بسياري از برندهاي مطرح طلايه دار تعميرات در ايران مي باشد، متخصصان اين مجموعه با دارا بودن دانش آكادميكي و همچنين تجهيزات مدرن و ارتباط با توليدكنندگان اصلي در ساير نقاط جهان، تمامي دستگاهي سيستمهاي دوربين مداربسته را تعمير و بروز رساني ميكنند، در راستاي تكميل رسالت كاري در حوزه دوربين مداربسته، اين مجموعه نسبت به احداث كارخانه در ايران نموده و با استفاده از دانش ايراني و تكنولوژي روز دنيا اقدام به توليد دوربين مداربسته با كيفيتي بالا و مطابق با استانداردهاي IEC و GOST نموده و تمام خواسته‌هاي مشتريان را پوشش ميدهد و هر مشتري ميتواند با توجه به نياز خود دوربين مورد نظر را بروزرساني نمايد در همين راستا و جهت راه اندازي سيستم هاي حفاظتي و نظارت تصويري اين مجموعه بيش از ۲۵ تيم نصب و راه اندازي مجهز به تمامي امكانات را تجهيز نموده و واحدي را براي نصب دوربين مداربسته و فروش دوربين مداربسته تاسيس كرده و مسير رشد و پيشرفت را در اين زمينه با تمامي مشكلات و سختي ها با توانمندي مديران متعهد و متخصص پيموده است. همواره اهداف اين مجموعه بر شناخت نياز هاي مشتريان و ارائه خدمات مبتني بر پيشرفته ترين تكنولوژي هاي روز صنعت سيستم هاي حفاظتي و نظارت تصويري , شبكه و اينترنت در سراسر كشور ميباشد. محصولات دوربين مداربسته در فروشگاه دوربين مداربسته موجود مي باشد. تمام محصولات دوربين مداربسته با برند INFINITYداراي گارانتي طلايي آريا مي باشد.

كاربردهاي دوربين مداربسته

كاربردهاي دوربين مداربسته در سيستم هاي حفاظتي است اما كاربرد هاي آن به سيستم هاي حفاظتي محدود نبوده و از آن فراتر ميرود كاربردهايي از قبيل كاربردهاي پليسي ، نظامي، فضايي ،صنعتي ، كنترل ترافيك ، ارتباطات ويديويي، و تصوير برداري نامحسوس.

دوربين مداربسته

جلوگيري از ارتكاب جرايم:
كاربرد دوربين مداربسته در جلوگيري از ارتكاب جرايم بسيار وسيع است. از جلوگيري از جرايم رانندگي تا جرايم جنايي. استفاده نامحسوس از دوربين هاي مخفي نيز بسيار رواج يافته است ( نوعي خاص از دوربين مداربسته). بطور مثال مي توان به دوربين هاي دستگاه هاي خود پرداز اشاره كرد كه براي شناسايي جرايمي چون وارد كردن تصادفي رمز كارت اعتباري كاربرد دارد.
آخرين تحقيقات آماري از شهر هاي بزرگ آمريكا و انگلستان نشان ميدهد بعد از نصب دوربين هاي مداربسته در پاركينگ ها ۵۱ درصد از تعداد جرايم كاسته شده است. در فرودگاه ها ميزان كاهش جرايم ۲۳% و در ساير مراكز عمومي روي هم رفته اين مقدار ۷% بوده است.
-كاربرد صنعتي:
در كارخانجات صنعتي نيز از دوربين مداربسته در محل ها يا مراحلي از كار كه حضور فيزيكي انسان خطرناك،دشوار يا حتي غير ممكن است نيز بهره گرفته مي شود. در كارخانجاتي مثل كارخانجات شيميايي يا نيروگاه هاي هسته اي.

دوربين مداربسته

در مراكز صنعتي استفاده از دوربين مداربسته اسكن خط توليد و دوربين هاي حرارتي رواج زيادي دارد.
-كنترل ترافيك:
امروزه در اكثر كشورهاي جهان از دوربين هاي مداربسته براي كنترل ترافيك وسايل نقليه در سطح گسترده اي استفاده مي شود. از جمله كنترل ميزان ترافيك در خيابان ها و ارسال اطلاعات توسط GPS به رانندگاني كه قصد عبور از مسير آن خيابان ها را دارند.

http://www.infinity-cctv.ir/wp-content/uploads/2017/08/c25-300x225.jpg?x25470

تحت نظارت قراردادن تصادفات و شناسايي جرايم رانندگي حداقل كاربرد هاي دوربين مداربسته در كنترل وسايل نقليه هستند. شناسايي اتوماتيك پلاك خودروها از جمله آخرين دستاورد هاي دوربين هاي مداربسته در اين بخش مي باشند.
-امنيت نقل و انتقالات:
در نقل و انتقلات عمومي از دوربين مداربسته براي جلوگيري از حوادثي كه ممكن است در اثر خارج از ديد بودن محل صورت بگيرد استفاده مي شود. بطور مثال در متروها از دوربين مداربسته براي كنترل درهاي ورود و خروج مسافران به منظور اطمينان از اينكه مسافر از در عبور كرده است و يا موارد مشابه آن در اتوبوس ها و قطارهاي شهري.

محبوب ترين فن آوري هاي دوربين مداربسته

فروشگاه دوربين مداربسته آريا به عنوان توليد كننده دوربين مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتي طلايي آريا به آدرس تهران خيابان جمهوري بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ –۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازي دوربين مداربسته به هزينه بسيار پايين مي باشد.

دوربين مداربسته

کانال وبمسترها