ساخت وبلاگ

 

افزایش ممبر و فالوور اینستاگرام

------------------------------------------------------------------------------

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

مقاله علمي در خصوص پمپ آب

سيستم پمپ آب مبتني بر آبياري كشاورزي

در اين مقاله، عمليات و تجزيه و تحليل سيستم پمپ آب فتوولتائيك به طوردقيق مورد بررسي قرار مي گيرد.

كنترل كننده هاي قدرت الكترونيكي پمپ برايسيستم پمپاژ آب با استفاده از يك مبدل تقويت شده همراه با يك اينورتر و يكپمپ موتورالقايي طراحي و ساخته شد.

 سيستم پيشنهادي مي تواند در كشاورزي تحت هيچ شرايط عملياتي از طبيعت متنوعي از تابش خورشيد و درجهحرارت استفاده شود.

علاوه بر اين، روش دقيق تجزيه و تحليل و ويژگي هايشبيه سازي چنين سيستم پمپاژ آب نيز ارائه شده است.

 با توجه به كمبود سوختهاي فسيلي، گرمايش جهاني و امنيت انرژي، سيستم پمپاژ پيشنهاد شده مبتني برپيشنهاد مي تواند نيازهاي قابل توجهي از برق را براي بخش كشاورزي تامين كند.

طراحي و تجزيه و تحليل سيستم پمپ آب هيدروليكي

سيستم پمپاژ فعلي براي كشاورزي با ولتاژ برق خانوار طراحي شده است، بنابراينهزينه برق به علت مصرف برق بيشتر افزايش مي يابد.

علاوه بر اين، آب بايد برايارتفاع هاي مختلف درختان و مكان هاي مختلف كه از منبع آب فاصله دارند، تامينشود.

 پمپ آب موجود در آب مي تواند آب را تا ارتفاع ??? متر پمپ كند، اما برايمنبع برق هزينه زيادي دارد.

پمپ325 يك پمپ آب مكانيكي است كه برايكشاورزي استفاده مي شود. اين پمپ مي تواند جايگزين خوبي براي پمپ آب هايفعلي در استفاده از كشاورزي باشد.

  پمپ193 داراي توانايي پمپاژ آب با استفادهاز انرژي گرانشي يا انرژي جنبشي از طريق منبع جريان آب است.

 اين پروژه باهدف تجزيه و تحليل و توسعه پمپ آب رمپ به منظور رسيدن به قدرت پمپاژ بيشترتا ارتفاع ? متر با هزينه عملياتي كمتر است.

 اين پمپ با استفاده از نرم افزارCATIA طراحي شده است و كار شبيه سازي با استفاده از نرم افزار ANSYS CFX براي اعتبارسنجي مفهوم كار انجام شده است.

 در اين پمپ قدرت پمپاژ بابهترين طراحي به هدف ? متر با بهره وري ??? و سرعت جريان ????? ليتر دردقيقه رسيده است.

 نتايج اين مطالعه نشان مي دهد كه قطر كمتري از محفظه فشار وسربار بالاتر, فشار بيشتري را ايجاد مي كند.

پمپ آب

سيستم هاي پمپ آب براي آبياري مدرن

آبياري مدرن كشاورزي آثار پيچيده اي از مصرف انرژي پايدار،

 استفاده از آب، شرايطبازار و استفاده از تجربه و دانش براي اطمينان از بهترين طراحي براي برنامه هاي آبيارياست.

 شناخت شيوه هاي گذشته، مسائل مربوط به آب و انرژي فعلي و پيشرفت درتكنولوژي پمپ آب،

 باعث ساخت سيستم هاي پمپاژ مي شود كه بهترين نيازهاي كشاورزيمدرن را تامين مي كند.

 بازار كشاورزي به سرعت در حال تغيير است و كشاورزان نميتوانند بر تكنولوژي و شيوه هاي گذشته تكيه كنند.

براي حفظ بهره وري و حفظ رقابت در بازار، كشاورزان بايد روي سودآوري تمركز كنندكه شامل بهينه سازي انرژي و استفاده بهتر از منابع آب است.

 پمپ نقش مهمي در ارائه راهحل هاي بهينه براي استفاده از انرژي و آب بازي مي كند.

يك سيستم پمپ براي آبياري امروز نه تنها در مورد پمپ هاست.

 بلكه متغير سرعت،كنترل هوشمند و مديريت از راه دور همه نياز به يكپارچه سازي اجزاي يك سيستم آبياريدارند.

 

کانال وبمسترها