ساخت وبلاگ

 

افزایش ممبر و فالوور اینستاگرام

------------------------------------------------------------------------------

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

آموزش زبان آلماني

آموزش زبان آلماني

زبان آلماني پرگويشورترين زبان اتحاديه اروپا با بيش از 94 ميليون سخنور مي باشد.  اين زبان در آلمان، اتريش، بخشي از سوئيس بخشي از ليختن اشتاين و بلژيك زبان رسمي به حساب مي‌آيد.
زبان آلماني شامل دو گويش اصلي آلماني بالا و آلماني پايين و همانند انگليسي داراي تعداد زيادي از گويش‌هاي فرعي است. بر اساس اين زبان، زبان معياري با نام آلماني معيار وجود دارد كه بيش‌تر به آلماني بالا شبيه است.اين زبان معيار ملاك آموزش به خارجي‌هامي باشد و نوعي زبان ميانجي به حساب مي آيد.

 

آموزش زبان آلماني

 

آموزش زبان آلماني براي كار

 اتريش، بلژيك، ليختنشتاين، لوكزامبورگ و سويس از جمله كشورهاي صنعتي اروپايي به شمار مي آيند كه زبان آلمان زبان رسمي  اين كشورها مي باشد. پس با يادگيري و آموزش زبان آلماني مي توانيد شرايط شغلي زيادي در اروپا براي خود ايجاد نماييد.
همين كه تخصصي داشته باشيد و به زبان آلماني هم مسلط باشيد فرصت‌هاي شغلي بسياري براي خودتان ساخته‌ايد. اقتصاد صنعتي و توسعه يافته آلمان باعث شده تا خيلي‌ها براي كار كردن در آن دل خود را صابون بزنند.
بسته به وضعيت بيكاري، قطعا مي‌توانيد در اين كشورها خودتان را به كار مشغول كنيد. حتي اگر به كارهاي ساختماني، فني و بسياري از شغل‌هاي مرسوم ديگر آشنا باشيد هم مي‌توايند در اين كشورها كار كنيد.

آموزش زبان آلماني براي تحصيل

با توجه به افزايش پذيرش مهاجر از سوي آلمان و پيشگامي و شتاب روزافزون اين كشور در امر آموزش دانشگاهي و تكنولوژي، و امكان آموزش رايگان و حتي ارائه ي فاند تحصيلي (FUND) آلمان به يكي از بهترين كشورهاي پذيراي دانشجو تبديل شده است.
گفتني است كه اغلب رشته هاي دانشگاهي ايران بجز برخي از رشته هاي علوم انساني در دانشگاه هاي آلماني قابليت ادامه ي تحصيل را دارا مي باشند.

آموزش زبان آلماني و سطوح آن

زبان آلماني شامل سه سطح مقدماتي (A) -مياني (B) و پيشرفته (C) تقسيم مي شود كه به شرح زير است

دوره ي A

اين دوره خود شامل 2 دوره ي A1.1 و A1.2 مي باشد.پس از دوره ي A1 دوره ي A2 نيز شامل دو دوره ي A2.1 و A2.2 مي شود.
زبان آموزاني كه دوره ي A1 را مي گذرانند قادر به شركت در آزمون Gothe-zertfihat A1 (يا همان GZ-A1) مي باشند.(و پس از سطح A2 قادر به شركت در ازمون GZ-A2)

دوره ي B

اين دوره نيز خود به دو بخش كلي B1 و B2 مي شود كه هر كدام چندين زير سطح دارند.B1 به سه سطح B1.1-B1.2 و+B1 مي باشد.بسياري از افرادي كه به دنبال پذيرش مشروط در دانشگاه هاي آلمان مي باشند در آزمون GB-B1 شركت مي كنند كه اين گواهي براي سفارت آلمان نيز معتبر مي باشد.
دوره ي B2 شامل 4 سطح B2.1-B2.2-B2.3  و B2.4 مي باشد.زبان آموزان پس از گذراندن اين دوره در آزمون GZ-B2 شركت مي كنند. زبان آموزاني كه قصد ادامه ي تحصيل در آلمان را دارند و از سطح مطلوبي برخوردار هستند در آزمون Test Daf شركت مي كنند. قبولي در اين آزمون به منزله ي تسلط بر زبان آلماني و امكان ادامه ي تحصيل در آلمان مي باشد.

دوره ي C

در برخي از رشته ها مانند پزشكي نياز به ارائه ي مدرك c1 وجود دارد كه با شركت در آزمون GZ-C1 اين امكان ميسر مي باشد.اين سطح كه بالاترين سطح زبان آلماني مي باشد به صورت تخصصي به بررسي مطالب مي پردازد.

آموزش خصوصي زبان آلماني و مزاياي آن

يكي از اصلي ترين مزيت هاي آموزش خصوصي زبان آلماني اين است كه موضوعات آموزش داده شده با توجه به سطح علمي شركت كننده انتخاب مي شود. به همين دليل خيلي از كلاس هاي دانشگاهي و عمومي اغلب بي فايده بوده و بازده بسيار پاييني دارند. علت اين امر آن است كه مطالب و يادگيري آن ها  براي بعضي از دانشجويان بسيار ساده بوده و براي برخي ديگر سنگين و پيچيده به نظر مي رسد كه مستلزم تلاش بيشتر اين زبان آموزان مي باشد. آموزش خصوصي زبان آلماني اين مشكل را حل كرده است. شما با شركت در اين كلاس خصوصي زبان آلماني اطمينان حاصل مي كنيد كه مربي روي نيازها و توانايي هاي فردي خود شما تمركز مي كند و يادگيري در بالاترين سطح خواهد بود چرا كه ديگر نيازي به افزايش و يا كاهش سرعت آموزش نبوده و سرعت آموزش كاملا مطابق با سطح يادگيري شما تنظيم مي شود.

تدريس خصوصي زبان آلماني با اُستاديوم

موسسه ي آموزش خصوصي زبان هاي خارجي اُستاديوم آماده ي ارائه ي بهترين خدمات در زمينه ي تدريس خصوصي زبان آلماني به زبان آموزان گرامي مي باشد

کانال وبمسترها