ساخت وبلاگ

 

افزایش ممبر و فالوور اینستاگرام

------------------------------------------------------------------------------

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

خانه سالمندان / آسايشگاه سالمندان

خانه سالمندان  :

با توجه به زندگي هاي امروزي و شرايط جوامع كه مشكلات بسياري دارند ، بعضا فرزندان فراموش ميكنند كه پدر و مادر چه زحمت هايي براي آنها كشيده اند و با كاري دور از اخلاق والدين خود را به خانه سالمندان ميسپارند.

اما در ين مقاله طرف حساب ما آن دسته از بزرگواران كهن سال است كه سرپرست و كمك حالي ندارند. خانه سالمندان براي بهبود وضعيت زندگي اين عزيزان ساخته شده است.

خانه سالمندان يا همان آسايشگاه سالمندان

آسايشگاه سالمندانبايد با استانداردهاي دقيقي ساخته شود ، مثلا هر اتاق نبايد بيشتر از 4 سالمند حضور داشته باشند و بايستي حتما يك اتاق داشته باشد. بايد رمگ بندي ها به گونه اي باشد كه از نظر روحي فرد سال خورده را دچار بحران بيشتر نكند.

 

كنار تخت با بالا تخت به طوري كه سالمند توان به صدا درآوردن آن را داشته باشد بايد باشد ، زيرا چنانچه نيازمند پرستار بود ، پرستار به راحتي متوجه و سريعا به سمت سالخورده حركت كند.

 

مركز نگهداري سالمندان

ملحفه ها بايد مدام تميز شود ، استحمام بايد به صورت مداوم صورت گيرد ، سالن ها و اتاق هاي نشمين بايد با صندلي هاي استاندارد و راهروهاي مناسبي براي رفت و آمد تعبيه شود.

 همچنين بايد داراي سالن هاي تفريح ، ورزشي باشد ، فضاي سبز داشته باشد و هرچيزي كه به بهبود روحيه ي سالمندان كمك ميكند.

مركز نگهداري سالمندان نورسته

خانه سالمندان تمامي اتاق ها مستر و شامل تمام وسايل رفاهي از قبيل يخچال، تلويزيون، كمد مجزا و ديگر وسايل مورد نياز سالمندان مي باشد و همچنين مركز داراي برنامه غذايي ثابت و ميان وعده مي باشد كه طبق فصل ها تغيير مي يابد. 

آدرس : نياوران – خيابان مقدسي(مژده سابق)-سه راه ميري-خيابان عرفاني-خيابان احمدي زماني-بن بست نويد-پلاك ۳

تلفن ثابت : ۲۲۷۳۴۹۲۳– 22734922

تلفن همراه : ۰۹۱۲۳۱۱۰۶۸۰

 

کانال وبمسترها