سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

افزایش ممبر و فالوور اینستاگرام


سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

فروشگاه مستر شبكه

با توجه به شرايط پيش آمده فعلي از لحاظ واردات و تحريم‌ هاي اعمال شده بر عليه ايران، بعضي از شركت‌ هاي سازنده مانند محصولات سيسكو و ديگر شركت‌ هاي فعال در حوزه فناوري به علت تحريم ‌هاي وضع شده عليه ايران، امكان داشتن نماينده رسمي فروش را ندارند، به همين علت شركت‌ هاي فعال در زمينه واردات زيرساخت‌ به ايران نياز به حضور شركت‌ هاي واسطه در كشورهاي ديگر دارند و اين موضوع مشكلات بسياري براي آنها در زمينه تامين اين تجهيزات بوجود آورده است. لازم به ذكر راست اين مقاله، تنها براي برند هايي اختصاص داده شده است كه در كشور ما، وارد شده و موجود مي ‌باشد و همچنين داراي كيفيت بالايي نيز هستند.

از جمله شركت ها معروفي كه تجهيزات آنها در ايران توسط فروشگاه مستر شبكه به فروش مي ‌رسد:

  • دستگاه‌ هاي روتر سيسكو، سوئيچ شبكه دي لينك، شبكه، فايروال ها ، اكسس سرورها ، اكسس پوينت و غيره مي ‌باشد.
  • شركت HP ارائه دهنده‌ي تجهيزات پردازشي همانند سرور ها ، ذخيره ساز ها و ... مي‌باشد
  • شركت Juniper در زمينه امنيت و تجهيزات امنيتي همچون فايروال ها و UTM ها فعاليت مي‌ كند.

با تمامي مشكلات و سختي كه وارد كنندگان تجهيزات شبكه متحمل مي‌ شوند سعي بر آن است كه كالاهاي وارد شده با بهترين كيفيت و از برترين برند ها باشد و همچنين تمامي كالاها داراي گارانتي معتبر و توسط سازمان تنظيم مقررات تاييد شده باشند.

از جمله گارانتي‌ هاي معتبر ايراني در اين زمينه ، شركت مستر شبكه مي ‌باشد كه پشتيباني‌ اش بواسطه‌ فعاليت چند ساله ‌ي خود و همچنين داشتن تيم فني بسيار قوي و با سابقه، توانسته خدمات جامع و وسيعي را در اين زمينه ارائه نمايد.

امروزه داشتن شبكه ‌ي كامپيوتري يكي از ضروريات بسيار مهم در بسياري از شركت ‌ها و حتي منازل بر اساس كاربرد آن شده است. در شركت يا سازمان ‌ها با داشتن شبكه مي ‌توانند با به اشتراك گذاشتن تجهيزات شبكه مهم ، در هزينه ‌ي خريد بسياري از دستگاههاي سخت افزاري صرفه جويي نمايند. براي مثال زماني كه يك دستگاه چاپگر داريد و مي‌ خواهيد همه‌ ي كامپيوترها از آن استفاده كنند، تجهيزات شبكه كمك كي كند يك شبكه خانگي بسازيد.

همچنين در زمينه سخت افزاري نيز به صرفه مي‌ باشد به ‌طوري كه مي‌ توان در شبكه، CD-ROM و دستگاه‌ هاي ذخيره سازي مانند هارد ديسك و نيز اطلاعات را در تمامي نرم افزارهاي تحت شبكه ، به اشتراك گذاشت.

شبكه‌ كامپيوتري كه به درستي طراحي شده باشد، مي تواند از دسترسي غير مجاز به منابع شبكه جلوگيري نمايد و ويژگي‌ هاي بسيار قدرتمندي را براي شما مهيا ‌سازد. بنابراين انتخاب فروشنده‌ اي صادق و حرفه ‌اي در زمينه تجهيزات ، لوازم و محصولات شبكه از اهميت ويژه اي برخوردار است. پيشنهاد ما به شما مراجعه به سايت مستر شبكه بوده كه شما مي ‌توانيد در ارتباط با خريد و كسب اطلاعات در زمينه تجهيزات شبكه به اين سايت مراجعه نماييد.

بزرگترين ويژگي ‌هايي كه شما در استفاده از اين سايت از آن بهره مند خواهيد شد امكان مقايسه ويژگي‌ هاي تجهيزات در كنار يكديگر و همچنين جستجوي مدل مورد نظر از طريق جستجوي پيشرفته براساس امكانات موجود بر روي تجهيزات مي‌ باشد.
اكثر مديران شبكه در اين زمينه با مشكلات زيادي رو به رو هستند و گاهي بدليل گستردگي اطلاعات شبكه ‌ي كامپيوتري ، نيازمند اطلاعاتي فراتر از خصوصياتي كه در سايت‌ ها مطرح شده است مي‌‎باشند ، در صورت لزوم امكان استفاده از مشاوره رايگان با كارشناسان اين شركت از طريق تماس تلفني نيز مهيا شده است.

يكي از مهمترين اهداف اين سايت ارائه اطلاعات صحيح و دقيق به مشتريان خود در تمامي زمينه ‌ها مي‌ باشد. اطلاعاتي واضح و روشن كه به زبان ساده مطرح شده است.

 

حال كه به ضرورت حضور شبكه و فناوري اطلاعات در زندگي روزمره شما اشاره شد به عبارتي حضور اين صنعت در ابعاد وسيع و اشكال مختلف در زندگي انسان احساس مي‌ شود كه توانسته است امكانات بسيار زيادي را در اختيار كاربران خود قرار دهد .

از طرفي نياز به اين دانش ، روز به روز در حال افزايش است و در ايران نيز معدود افرادي هستند كه دانش كافي و لازم در زمينه تجهيزات شبكه را داشته و همچنين تخصص ‌هاي مربوط به آن را به صورت آكادميك گذارنده باشند.

علم شبكه ‌ي كامپيوتري نيازمند دانش تخصصي مي‌باشد. به همين دليل در انتخاب تجهيزات شبكه بايد بسيار دقت داشت تا بر اساس نياز ، تجهيزات را با مشاوره صحيح بتوان با قيمت مناسب و همراه با گارانتي معتبر خريداري كرد.
در اين مقاله هدف ما معرفي برند هاي معتبر در هر يك از زمينه‌ هاي فناوري اطلاعات و ارتباطات مي ‌باشد. در متن زير براي كسب اطلاعات بيشتر ليستي مختصر از برند هاي محبوب در زمينه‌ ها مختلف براي شما قرار داده‌‎ايم:
روتر و سوئيچ شبكه : سيسكو و ميكروتيك

راديو هاي وايرلس: ميكروتيك، ubnt، موتورولا

ذخيره ساز تحت شبكه: HP ، EMC

فايروال ها و UTM: سيسكو، SOPHOS، JUNIPER، FORTIGATE

تجهيزات VOIP : سيسكو، سنگوما ، گرند استريم ، YELINK

كابل شبكه: لگراند، نگزنس، Belden

ماژول و كارت شبكه – مثل HP و ..

تجهيزات جانبي مثل پچ پنل و پچ كرد: لگراند، نگزنس، AMP، برندركس، اشنايدر

ماژول ها و كارت ها: سيسكو،  HP
همواره براي خريد چنين محصولاتي ميتوانيد به مستر شبكه سر بزنيد. براي خريد سرور شبكه ميتوانيد از مستر شبكه مشاوره بگيريد.

کانال وبمسترها