سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

افزایش ممبر و فالوور اینستاگرام


سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

راهنماي خريد كوادكوپتر و آموزش گام به گام پرواز با آن

مطمئنا تا كنون پرواز يك كواد كوپتر يا پهپاد را در آسمان ديده ايد. اما آيا به اين فكر كرده ايد كه شما هم ميتوانيد خلبان يك كوادكوپتر باشيد و لذت پرواز با آن تجربه كنيد؟

بدون شك اولين گام براي ورود به اين دنياي بي مرز و جذاب، خريد كوادكوپتر و تمرين پرواز با آن است. بهتر است براي شروع كار يك كواد كوپتر ارزان قيمت و حتي بدون دوربين تهيه كنيد و با استفاده از آموزش گام به گام پرواز كوادكوپتر بر خلباني آن مسلط شويد. با كمي تمرين به راحتي خواهيد توانست كنترل كامل يك كوادكوپتر را به دست بگيريد و ربات پرنده در آسمان را رام خواسته هاي خود كنيد.

خريد كوادكوپتر دوربين دار

در مرحله بعدي ميتوانيد اقدام به خريد يك كوادكوپتر دوربين دار با قابليت هاي زياد بكنيد و آن را در آسمان به پرواز در بياوريد تا براي اولين بار بتوانيد لذت لمس دنياي واقعي از دريچه چشم يك پهپاد را بچشيد.

مطالعه راهنماي كامل خريد كوادكوپتر و همچنين بررسي مشخصات كامل هر مدل از كوادكوپترهاي دوربين دار و بدون دوربين مي‌تواند كمك قابل توجهي به انتخاب صحيح شما بكند. در سايت ايستگاه پرواز تمام تلاشمان را براي ارائه هرچه بهتر اين راهنمايي ها به شما كرده ايم تا بتوانيد در كنار تنوع بي نظير كوادكوپترهاي دوربين دار و بدون دوربين آگاهانه تصميم گيري كنيد.

نمايش پرواز كواد كوپتر در آسمان

 

دسته بندي كواد كوپترها بر اساس حروف انگليسي

كوادكوپترها و مولتي روتورهاي مبتدي را از نظر دسته بندي مي توان به سه دسته‌ي بدون دوربين ، دوربين دار و دوربين دار با ارسال زنده تصوير تقسيم بندي كرد. در هر دسته محصولاتي از شركت‌هاي مختلف در ابعاد و شكل ظاهري متفاوت ارائه شدند تا بتوانند نياز و سليقه كاربران را به بهترين نحو تامين كنند.

هر آيتم توسط حروفي نامگذاري مي شود كه نشانگر قابليت‌هاي آن است. در اينجا به چند حروف پركاربرد در معرفي و نامگذاري كواد كوپتر هاي مبتدي اشاره خواهيم كرد:

حرف C : كوادكوپتر دوربين دار

اين حرف نشان‌دهنده اين است كه كوادكوپتر مورد نظر داراي دوربين بوده كه تصاوير آن روي مموري ذخيره مي‌شود. بعد از فرود كوادكوپتر مي‌توانيد تصاوير و ويديوهاي هوايي خود را مشاهده كنيد. 

 

 

حرف W : كوادكوپتر دوربين دار با قابليت ارسال زنده تصوير

اين حرف در هر آيتم و محصول نشان‌دهنده قابليت تصويربرداري با ارسال زنده تصوير آن كوادكوپتر است. كافيست نرم افزار مربوط به هر پرنده را از صفحه آن در فروشگاه ايستگاه پرواز دانلود كرده و روي گوشي همراه خود بريزيد تا آن را به مانيتور كوادكوپتر خود براي نمايش تصاوير هوايي به صورت زنده تبديل كنيد. 

 

لازم به ذكر است كه براي انتقال و تماشاي تصاوير نيازي به اينترنت نداريد، از طرفي بايد توجه داشته باشيد كه برد انتقال زنده تصوير بسته به محيط پرواز شما و عاري از نويز بودن آن، ميتوانيد از 20 تا 100 متر متغير باشد. 

 

حرف H : قابليت حفظ ارتفاع كوادكوپتر

يكي از دشواري هاي خلباني يك كوادكوپتر ، توانايي حفط يك كواد كوپتر در ارتفاع خاص در آسمان است . اين كار به ويژه براي خلبانان مبتدي ، كار دشواري است. اما خوشبختانه با استفاده از ويژگي برخي از كواد كوپترها يعني قابليت حفط ارتفاع، به راحتي ميتوان پرنده را در ارتفاع خاصي قرار داد و سپس دكمه روي راديو كنترل را فشار داد و كواد كوپتر در همان ارتفاع بماند. 

 

قابليت حفظ ارتفاع كواد كوپتر

حرف G : دوربين كوادكوپتر با كيفيت 8 مگاپيكسل

اصولا دوربين‌‌هاي كوادكوپترهاي مبتدي داراي كيفيت پاييني هستند اما شركت سايما براي جلب رضايت مشتريان خود ، آيتم‌هايي با دوربين 8 مگاپيكسلي ارائه كرده و آنها را با حرف G انگليسي نمايش داده است. ميتوانيد دوربين اين كوادكوپترها را به دوربين‌هاي 4k هم ارتقا دهيد. 

بهره مندي از GPS

پيشتر از اين ، جي پي اس فقط روي كواد كوپتر هاي حرفه اي نصب ميشد. اما از چندي پيش شركت هاي مختلف براي رقابت با يكديگر دست به اضافه كردن آپشن جي پي اس در كواد كوپتر هاي خود كرده اند. اولين بار شركت سايما روي كواد كوپتر X8 pro خود اين قابليت را اضافه كرد اما بعدا به تدريج روي مدل هاي ديگر هم اضافه شد. 

جي پي اس كواد كوپتر

منبع : سايت ايستگاه پرواز

کانال وبمسترها