ساخت وبلاگ

 

افزایش ممبر و فالوور اینستاگرام

------------------------------------------------------------------------------

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

جديدترين روش عمل لابياپلاستي

در روش تكنيك خطي لبهاي داخلي لابياپلاستي توسط يه گيره يا پنس مخصوص نگه داشته شده و بوسيله يك برش طولي قسمتهاي اضافي لابيا برداشته شده و لبه هاي آن بخيه زده ميشوند . اين نوع جراحي حدود يك ساعت زمان نياز دارد

اين تكنيك اغلب زماني استفاده ميشود كه لابياها بزرگ تر از حد نرمال باشند .

تكنيك تريم ظاهر طبيعي لابيا را تغيير مي دهد اين روش احتمال بروز اختلالات ارگاسم را افزايش مي دهد و موجب از بين رفتن رنگدانه پوست و يا مخاط اطراف اين ناحيه و لبه طبيعي لابياي مينور مي شود .

در عمل لابياپلاستي به اين روش قسمت حاشيه لب هاي كوچك را به شكل v برداشته ميشود كه مقدار كمتري از بافت لبيا برداشته شده البته ميزان برداشت بافت باز بسته به بيمار و پزشك متفاوت است . گرچه اين تكنيك نياز به زمان بيشتري دارد اما نتايج بسيار بهتري در بر خواهد داشت . جهت عمل جراحي بيهوشي عمومي توصيه ميشود اما بي حسي موضعي نيز امكان پذير است . توجه داشت كه انجام اين عمل ظرافت خاص خود را دارد و بهتر است توسط جراحان با تجربه و ماهر انجام گيرد .

مزاياي اين روش ان است كه اسيب كمتري به اعصاب حسي اين ناحيه ميرسد و شكل لب هاي مينور طبيعي تر باقي مي ماند و خونريزي در اين روش كمتر است و دوره ريكاوري و استراحت خانم هاي بعد از اين نوع جراحي كمتر است

در روش قسمت مركزي لابياعميق مي شود . در اين روش هيچ گونه صدمه اي به لبه هاي طبيعي لابياي مينور وارد نميشود .جراح در اين روش بايد دقت زيادي داشته باشد تا طول قسمتي كه برداشته مي شود از طول كليتورال ( بخش پشتي لابياي مينور ) بيشتر باشد .

اين روش توسط جراحان بسيار ماهر انجام ميشود كه قسمتي از بافت لابيا مينور ( قسمت چروك خورده و چين خورده برداشته ميشود ) در اين روش قسمت داخلي بافت لامينور به شكل eye-shaped برداشته ميشود . و بقيه قسمت ها به يكديگر بخيه ميگردد.

عدم اسيب بافتهاي عصبي و سيستم لنفاوري با برداشتن بخش كوچكي از لبه هاي برجسته

 

 

روش چهارم از عمل جراحي لابياپلاستي

در اين روش با استفاده از ليزر يا چاقوهاي مخصوص استفاده شده در جراحي لابياپلاستي برش هايي در مناطق مورد نياز زده ميشود و در نهايت بعد از اينكه تمامي اقدامات لازم بر روي واژن انجام گرفت بخيه هاي قابل جذب و يا غير قابل جذب زده ميشود . پزشك متخصص بايد اين دقت را داشته باشد كه بخيه ها نبايد خيلي محكم زده شوند كه زخم ها و اسكار هاي به وجود امده به كمترين حالت ممكن برسد .

بهتر است برش ها با ليزر انجام شود زيرا با اين روش خونريزي به وجود امده بسيار كم خواهد شد و لزومي هم ندارد كه بخيه ها خيلي محكم براي بستن نخ ها استفاده شود .

در رابطه با اينكه چه مقدار از بافت هاي اضافي براي داشتن ظاهر زيبايي واژن بايد برداشته شود نظر پزشك و همچنين سليقه بيمار بستگي دارد . برخي از افراد دوس دارند لابياها بزرگ تر باشند و بعضي از افراد هم گمان مي كنند كه با بيشتر برداشتن بافت لبياي مينور به زيبايي واژن انها افزوده ميشود كه در اين مواقع متخصص جراحي زيبايي زنان موقعيت لگن و همچنين وضعيت بيمار را بررسي مي كند تا بهترين نتيجه براي فرد حاصل شود .

از طريق عمل لابياپلاستي با ليزر و تنگ كردن واژن اشكالات لابيا برطرف ميشود . اين روش شبيه روش deepميباشد از مزاياي اين روش اين است كه بدون كمترين برش و خونريزي لابياپلاستي انجام ميشود . عمل لابياپلاستي با ليزر (ليزر موناليزا ) به دليل مزاياي زيادي كه دارد از جمله عدم وجود زخم و بخيه در جراحي و سرعت بهبودي بعد از عمل توانسته است محبوبيت زيادي در كليه كشورهاي پيشرفته و همچنين در شهرهاي بزرگ ايران داشته باشد

کانال وبمسترها