سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

خرید فالوور و لایک


سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

پيش نياز حقوقي قدم اول كسب و كارها

شايد تا بحال شنيده ايد كه هر كسب كاري كه تشكيل ميشود قطعا بايد يكسري پيشنياز هاي حقوقي و ثبتي رو پشت سر بگذارد و اصطلاحا هفت خان رستم را طي كند تا بتواند اجازه فعاليت داشته باشد .

خيلي از اشخاص هم با تصور به اينكه اين موضوع خيلي مهم نيست يا اينكه خيلي وقت گير و پرهزينه است بدون رعايت كردن مسائل حقوقي مدتي هست كه بصورت غير قانوني فعاليت اقتصادي ميكنند . به جرات مي توان گفت كه شايد ابتدا همه چيز به خوبي و خوشي باشد ولي قطعا در آينده نزديك با كامل تر شدن و مشكل تر شدن مستمر قوانين كشور شرايط بدون در نظر نگرفتن مسائل حقوقي سخت تر و سخت تر ميشود و مشكلات جبران ناپذيري بوجود مي آورد.

ثبت شركت تكسفير

پس نتيجه ميگيريم هر چه زودتر ميبايست كسب كارمان را قانوني كنيم و بدون ترس از گذشتن از هفت خان رستم تمام مراحل آن را به موسسه حقوقي تكسفير واگذار كنيم.

چند مرحله براي اين كار وجود دارد:

در اولين مرحله شروع كسب و كار ميبايست فعاليت اقتصادي را در مراجع قانوني و ذيصلاح كشور به ثبت رساند تا اين كسب و كار هويت قانوني پيدا كند و به عنوان شخصيت حقوقي بتواند از مزاياي آن بهره مند شود.

اين مرحله عموما به ثبت شركت معروف است كه در ايران ثبت شركت با توجه به نوع فعاليت ها چندين نوع دارد كه معمول ترين نوع آن ثبت شركت با مسئوليت محدود و ثبت شركت با سهامي خاص است كه با تهيه مدارك و پيش نياز هاي آن و ارئه آن به موسسه ثبتي تكسفير متخصص در امور ثبت شركت در كرج و سراسر ايران ، به راحتي و با كمترين زمان ميتوانيد شركت خود را به ثبت برسانيد.

در مرحله بعدي اگر ما اسمي رو به عنوان برند خود در نظر گرفته ايم بايد علامت يا لوگوي آن را نيز تهيه كنيم و با ثبت برند و علامت تجاري خود جلوي هر گونه سو استفاده هاي تجاري رو ميگيريم و با اينكار عملا مالك اصلي اين برند خواهيم شد و هرگونه استفاده مالي و معنوي افراد غير از آن غير قانوني تلقي ميشود و قابل پيگرد قانوني مي شود.

ثبت برند تكسفير

و اما مرحله بعد در صورتي كه اصلا زمان و انرژي كافي براي ثبت شركت نداريد و يا به شركتي با رتبه هاي بالاتر يا سابقه طولاني نياز داريد پيشنهاد ما اين است كه به خريد شركت آماده ثبت شده و رتبه دار فكر كنيد و همينطور اگر زمان و انرژي كافي براي ثبت برند نداريد و خيلي سريع به يك برند معتبر مرتبط با سابقه درخشان در حوزه فعاليت خود نياز داريد پيشنهاد ميكنيم به خريد برند آماده ثبت شده كه در مجموعه تكسفير موجود است فكر كنيد.

و اما شايد شركت شما ورشكست شده باشد و ديگر تصميم به فعاليت نداشته باشيد در اينصورت پيشنهاد ما به شما اين است كه به جاي انحلال شركت خود ، فروش شركت خود را به قيمت واقعا مناسب به ما واگذار كنيد و همينطور اين مقوله در مورد برند نيز صدق ميكند و شما اگر از برند  ثبت شده خود استفاده اي نداريد ، فروش برند بهترين تصميم است ما برند شما را به بهترين قيمت خريداريم . موسسه حقوقي ثبتي تكسفير سالهاست در زمينه خريد و فروش شركت و خريد و فروش برند بصورت تخصصي ورود كرده است و ميتواند بهترين مشاور شما در اين زمينه باشد.

همچنين به غير از موارد گفته شده در بالا براي انجام كليه مراحل اخذ كد اقتصادي و كد بازرگاني ، انحلال شركت ، ثبت تغييرات شركت ، جواز تاسيس ، ثبت اختراع ، پلمپ دفاتر ، جوازكسب ، پروانه بهره برداري و... به موسسه ي حقوقي تكسفير مراجعه كنيد و كافيست مدارك را به ما داده و بقيه مراحل را به ما بسپاريد.

www.taksafir.com

026-32402517

کانال وبمسترها

تبلیغات بنری

سبز مشاور

آموزش ساخت وبلاگ در سایت آریا

تبلیغات متنی