سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

خرید فالوور و لایک


سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

اخبار مونترال و اخبار كانادا در مجله هفته - Hafteh.ca

مجله «هفتــــــه» به عنوان هفته‌نامه در تاريخ 1 ژوئن 2008 متولد شد. در ابتدا هر شنبه، سپس هر جمعه و از آن پس هر پنج‌شنبه به زبان فارسي در مونترال و كانادا منتشر شده و مي‌شود.
    «هفتــــــه» در قالب يك تلاش غيرانتفاعي عمل مي‌كند. سهم بزرگي از كارها به طور داوطلبانه، بدون پرداخت، و يا با پرداخت مبالغ جزيي انجام مي‌شود.
    «هفتــــــه» خود را متعلق به گروهي مي‌داند كه ريشه در خاك و فرهنگ ايران دارد و شاخ و برگ در كانادا، كشور دوم خود، گسترده و خود را در مقابل اين ميهن انتخابي مسئول مي‌داند. «هفتــــــه» با هدف گسترش عرصه فعاليت و پوشش گروه هر چه بزرگتري از مخاطبان، درحال حاضر تلاش مي‌كند تا در كنار ديگر رسانه‌هاي فارسي‌زبان مونترال كانادا سهمي فروتنانه در آگاهي‌رساني براي جامعه‌هاي افغان و ايراني داشته باشد.

الويت‌هاي هفته چيست؟

• توليد رسانه‌ايِ حرفه‌اي و باكيفيت
• توجه به نيازهاي رسانه‌اي جامعه ايراني كانادا و زيرمجموعه‌هاي اين جامعه در اخبار مونترال،  تورنتو، ونكوور و ديگر مراكز تجمع ايرانيان در اين ميهن دوم‌
• فعاليت در بستري از هم‌گرايي در ميان اجزا و اعضاي جامعه ايراني و برقراري پل ارتباطي ميان جامعه كانادا و جوامع مهاجر افغان و ايراني

تلاش  بر اين است كه در حد توان تمام زمينه‌هايي كه يك شهروند افغان/ايراني تبار ساكن كانادا مي‌خواهد درباره آن بداند تحت اخبار كانادا پوشش داده شود. مجله هفته از ادبيات تا موسيقي و سينما ديگر زمينه‌هاي هنري؛ از سياست تا مسائل اجتماعي؛ از امور مربوط به سلامتي جسم تا بحث‌هاي انديشه‌اي؛ از اخبار و گزارش‌هاي مربوط به مجموعه‌ي مهاجران كانادا تا اخبار و گزارش‌هاي مربوط به جامعه اصلي كه به نوعي مورد علاقه مهاجران است.

کانال وبمسترها

تبلیغات بنری

سبز مشاور

آموزش ساخت وبلاگ در سایت آریا

تبلیغات متنی