سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

افزایش ممبر و فالوور اینستاگرام


سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

ارز ديجيتالي چيست؟

در جواب سوال ارز ديجيتالي چيست ، به طور مختصر بايد گفت نوعي از ارز است كه تنها در فرم الكترونيكي موجود است و ملموس نيست. ارز ديجيتالي مي‌تواند بين اشخاص يا كاربران با كمك فن آوري‌هايي مانند كامپيوتر، گوشي‌هاي هوشمند و اينترنت انتقال يابد. اگر چه اين نوع ارز در بسياري از موارد شبيه به ارزهاي فيزيكي است، اما ارز ديجيتالي اجازه انتقال مالكيت بدون محدوديت و همچنين معاملات لحظه اي را مي‌دهد. ارزهاي ديجيتال مي توانند براي خريد كالاها و خدمات استفاده شوند اما همچنين مي‌توانند به استفاده در محيط‌هاي خاصي از جمله بازي‌ها يا شبكه‌هاي اجتماعي محدود شوند

 

حمايت قانوني از ارز ديجيتالي

ارز ديجيتالي  در حال حاضر در سطح دنيا ميان كاربران محدودي پايگاه دارد و بسياري از دولت‌هاي جهاني چارچوب‌هاي قانوني و همچنين قوانين مالياتي آنها را هنوز به صورت كامل تعيين نكرده اند. زيرساخت مورد نياز براي حمايت از ارز ديجيتالي هنوز تعيين و توسعه نيافته است. ارز رمز نگاري شده و ارزهاي مجازي، جزو ارزهاي ديجيتالي محسوب مي‌شوند. همانطور كه پرداخت‌ها به طور مستقيم بين پرداخت كنندگان و دريافت كنندگان انجام مي‌شود، ارزهاي ديجيتالي مي‌توانند واسطه‌ها، مراحل فرآيند و هزينه‌هاي مربوط به زيرساخت را بر خلاف روش‌هاي پرداخت سنتي كه نمي‌توانند بانك‌ها را حذف كنند، كاهش ‌دهند. اين روش نقل و انتقال مالي همچنين مي‌تواند به ايجاد جريان شفاف مالي كمك كند.

 

مزاياي استفاده از ارز ديجيتالي

مزاياي زيادي در ارتباط با استفاده ارزهاي ديجيتالي وجود دارد، كه مي‌توان به توانايي پرداخت به موقع و كاهش هزينه‌هاي معاملاتي اشاره كرد. شيوه ديگري كه در آن ارزهاي ديجيتالي مي‌توانند به سازمان‌ها كمك كنند اين است كه خطرات نقل و انتقال ارز و پول كاغذي و سنتي را از بين مي‌برند. در واقع ارزهاي ديجيتالي بر پايه فناوري بلاك چين ساخته شده اند كه اين فناوري امكان دستكاري و خرابكاري را از بين مي‌برد و نقل و انتقال ارزهاي ديجيتالي مانند بيت كوين داراي امنيت و اعتبار بالايي هستند. در واقع ارزهاي ديجيتالي باعث افزايش شفافيت مالي در معاملات تجاري خواهند شد. چون اين ارزها رمز نگاري شده هستند نمي‌توان در نقل و انتقال آنها تقلب كرد. همچنين معامله ارزهاي ديجيتال بستگي به نرخ و قيمت هر ارز، نرخ بهره و هزينه‌هاي معامله ندارد. معامله با ارز ديجيتال بدون در نظر گرفتن مكان فرستنده يا گيرنده با سرعت يكسان صورت مي‌پذيرد. امروزه بروكرهاي باينري آپشن مثل اليمپ تريد و همينطور بروكرهاي فاركس براي انتقال پول از اين نوع ارزها هم استفاده مي كنند.

 

خطرات و ريسك‌هاي استفاده از ارز ديجيتالي

عليرغم محبوبيت ارزهاي ديجيتال استفاده و انجام معامله با آنها چندان بي خطر نيست. در حال حاضر، ارزهاي ديجيتالي توسط بانك‌ها پذيرفته نمي شوند و در نتيجه، افراد يا سازمان‌ها نمي‌توانند از سود آنها بهره مند شوند. چون از سوي دولت و بانك‌ها اين ارزهاي ديجيتال حمايت نمي‌شوند افراد بايد از مقررات و خط مشي‌هاي ناشناخته و غير متعارف براي انجام معاملات به اين روش پيروي كنند. همچنين خطرات مربوط به استفاده از ارزهاي ديجيتالي مانند امنيت، نوسانات ارز و شناسايي پرداخت كننده وجود دارد. بعضي از اين خطرات به دليل عدم وجود قانون و مقررات براي نقل و انتقال اين ارزها است. برخي از اقتصاددانان و سرمايه گذاران برجسته ارزش اكنون بيت كوين را يك حباب مي‌دانند. در حالي كه ارزش مالي و معاملاتي ارزهاي رمزنگاري شده و ديجيتالي به مرز انفجار خود رسيده است و بسيار ارزش بالايي پيدا كرده اند اما در حال حاضر تنها بخش كوچكي از اكوسيستم مالي جهاني و بين المللي را تشكيل مي‌دهند. سياستگذاران و اقتصاددانان در حال نظارت دائمي و سيستمي بر روي ارزهاي رمزنگاري شده و ديجيتال هستند تا ريسك‌ها و خطرات انجام معامله به اين روش را شناسايي كنند. آينده ارزهاي رمزنگاري شده و ديجيتالي به شما اين اجازه را مي‌دهد كه بر روي نقل و انتقالات مالي و معاملاتي خود نظارت كامل را داشته باشيد كه چه كسي اين پول را براي شما فرستاده است و چه كسي آن را  دريافت خواهد كرد.

کانال وبمسترها

تبلیغات بنری

سبز مشاور

آموزش ساخت وبلاگ در سایت آریا

تبلیغات متنی
تبلیغات متنی