سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

خرید فالوور و لایک


سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

ساخت استخر - ساخت جكوزي و سونا - ساخت سردخانه - نمايشگاه مجازي ايران

مراحل ساخت استخر

مراحل ساخت استخر با توجه به نوع مصالح ساختماني مورد استفاده، درون زمين و يا بيرون بودن آن متفاوت است. بطور معمول استخرهاي خانگي بصورت روباز در فضاي حياط منزل، ويلا و يا باغ ساخته مي شود. انواع مصالح ساختماني بكار رفته در ساخت استخر درون زمين مي تواند بتن، فايبر گلاس، وينيل و يا پي وي سي باشد. انواع استخرهاي بادي كه بصورت فريمي و برزنتي و بر روي زمين مورد استفاده قرار مي گيرند مشمول اين مقاله نمي گردند. در ميان انواع مصالح بكار رفته در ساخت استخر، استفاده از بتن و ساخت استخر بتني كاربرد بيشتري نسبت به ديگر انواع دارد بطوريكه حدود دو سوم انواع استخرهاي ساخته شده بتني است.

ساخت استخر - ساخت جكوزي و سونا - ساخت سردخانه - نمايشگاه مجازي ايران

مراحل اوليه ساخت استخر

پس از انتخاب محل مورد نظر جهت ساخت ساخت استخر ، ابتدا نياز به اخذ مجوز شهرداري داريد. جهت اين كار مي توانيد شخصا اقدام و يا با پيمانكار جهت ساخت استخر مذاكره نموده و كليه مراحل از اخذ مجوز تا ساخت را به او بسپاريد. پس از اخذ مجوزهاي لازم، كارشناسان و مهندسين نسبت به نمونه برداري از محل و بررسي ميزان مقاومت خاك، جنس خاك، ميزان خاك برداري و گود برداري، ميزان عمق و ضخامت ديواره استخر و ساير موارد را بررسي و نقشه هاي مربوطه را تهيه مي نمايد. پس از اتمام مراحل گودبرداري، كف استخر را مسطح نموده و پس از شيب بندي كف استخر آنرا جهت شروع عمليات بتن ريزي آماده مي كنند. در مرحله بعد كف استخر و ديواره ها را آرماتوربندي نموده و تاسيسات استخر را مانند لوله هاي آب ورودي و خروجي، دستگاه تصفيه آب و پمپ، سيستم روشنايي و سيم كشي، سيستم تنظيم دماي آب در استخرهاي آبگرم و غيره را تعبيه و جايگذاري مي نمايند.

مرحله بتن ريزي ساخت استخر

مرحله بتن ريزي ساخت استخر پس از اتمام مراحل اوليه و آرماتوربندي و جايگذاري تاسيسات شروع مي گردد. در اين مرحله مي توان از بلوك هاي سيماني در استخرهاي كوچك استفاده نمود. در اين صورت بعد از جايگذاري بلوكها با استفاده از ملات نرم و روان كليه درزهاي موجود را پر مي كنند. ديواره هاي استخر نيز مي تواند از طريق بتن ريزي و يا جايگذاري بلوكهاي سيماني ساخته شود. در اين مرحله از ساخت استخر پس از اتمام بتن ريزي و گذشت چند روز از آن مي بايست نسبت به عايق بندي استخر اقدام نمود. ملات عايق بندي شامل سيمان سفيد، چسب بتن و پودر سنگ است. پس از پوشاندن كليه سطوح استخر با ملات عايق بندي و خشك شدن آن استخر را پر از آب نموده و پس از گذشت چند روز سطح آب را اندازه گيري مي نمايند. چنانچه سطح آب تغييري نكرده باشد عمليات عايق بندي با موفقيت به اتمام رسيده است. چنانچه در اين مرحله پشت ديواره استخر نمناك شده و يا سطح آب به ميزان قابل ملاحظه اي پائين رفته باشد عمليات عايق بندي دوباره تكرار مي شود. پس از اتمام عمليات عايق بندي پشت ديوارهاي استخر را پر نموده و عمليات بتن ريزي و عايق بندي ساخت استخر پايان مي يابد. معمولا از سنگ شفته آهك جهت پر كردن پشت ديوارهاي استخر استفاده مي كنند. همچنين بجاي استفاده از ملات عايق بندي مي توان از انواع ورق هاي عايق بندي استفاده نمود.

مزاياي ساخت جكوزي و سونا در منزل

از مزاياي ساخت جكوزي و سونا در منزل مي توان به خواص درماني و آرامش بخش آن اشاره نمود. طبق تحقيقات علمي انجام گرفته استفاده از جكوزي و سونا در درمان بسياري از بيماريها موثر بوده و تسكين دهنده اعصاب مي باشد.

خواص درماني جكوزي: جكوزي جهت درمان و رفع درد عضلات، مفاصل و استخوانها موثر است. همچنين استفاده از جكوزي و خواص ماساژ درماني آن موجب رفع خستگي و درمان دردهاي كمر، پا و ساير اعضاي بدن مي شود. تاثير آبگرم بر سلامت و شادابي پوست نيز غير قابل انكار است.

خواص درماني سونا: سونا موجب افزايش سرعت تعريق بدن و چربي سوزي مي شود از اينرو تاثير مثبتي در كاهش وزن دارد. استفاده مكرر از سوناي خشك موجب كاهش خطرات ناشي از بيماريهاي قلبي و عروقي و كاهش مرگ و مير مي گردد. همچنين سونا موجب كاهش فشار خون، تنظيم ضربان قلب و رفع خستگي مي گردد.

ساخت استخر - ساخت جكوزي و سونا - ساخت سردخانه - نمايشگاه مجازي ايران

با توجه به مزاياي درماني و خواص آرامش بخشي و تسكين دهندگي جكوزي و سونا، ساخت جكوزي و سونا در منزل و استفاده از خواص و مزاياي بي نظير آن بسيار مورد توجه قرار دارد. نكته مهم ديگر اين است كه محيط جكوزي و سوناي عمومي بدليل ماهيت آبگرم و شدت تعريق افراد در معرض آب و هواي گرم محيط در معرض آلودگي و رشد انواع ميكروب ها و قارچها است. از اينرو در صورت عدم رعايت موارد بهداشتي و تصفيه منظم آب، امكان سرايت انواع بيماريها نيز وجود دارد. همچنين محيط هاي عمومي در اكثر مواقع شلوغ و فاقد آرامش و سكوت لازم است. با توجه به موارد فوق افراد بسياري تصميم به ساخت جكوزي و سونا در منزل و ويلاي خود دارند. در ساخت جكوزي و سوناي خانگي انواع تجهيزات ايمني رعايت گرديده و امكان استفاده از جكوزي و سونا در محيط آرامش بخش منزل را به افراد هديه مي دهد.

ساخت استخر - ساخت جكوزي و سونا - ساخت سردخانه - نمايشگاه مجازي ايران

شما همراهان و دنبال كنندگان اين مطلب مي توانيد جهت مشاهده و و خريد انواع ساخت جكوزي و سونا،از صفحه ساخت جكوزي و سونا در وبسايت نمايشگاه مجازي ايران ديدن فرماييد.

انواع مدلهاي موجود در ساخت سردخانه

انواع مدلهاي موجود در ساخت سردخانه با توجه به نوع كاربري و چگونگي استفاده از آن به موارد ذيل طبقه بندي مي گردد.

ساخت سردخانه زير صفر و بالاي صفر: سردخانه هاي زير صفر و بالاي صفر به دماي مورد نياز در محيط داخل سالن سردخانه اشاره مي نمايد. انواع سردخانه هاي زير صفر و بالاي صفر جهت نگهداري مواد غذايي، كالاها و مواد فاسد شدني بكار رفته و مي تواند بصورت سردخانه ثابت و يا متحرك باشد. انواع سردخانه زير صفر و بالاي صفر مي تواند بصورت يك مداره و يا دو مداره ساخته شود.

ساخت سردخانه بالاي صفر جهت نگهداري كوتاه مدت و موقت مواد غذايي و كالاها در دمايي بالاتر از نقطه انجماد است. مدت زمان نگهداري كالاها در سردخانه بالاي صفر محدود بوده و بندرت از دو هفته فراتر مي رود. سردخانه بالاي صفر جهت نگهداري موادي مانند صيفي جات، مواد لبني، ميوه و سبزيجات، گل و گياه، دارو و ... در دماي يك تا ده درجه سانتيگراد بكار مي رود.

ساخت استخر - ساخت جكوزي و سونا - ساخت سردخانه - نمايشگاه مجازي ايران

ساخت سردخانه زير صفر براي انجماد مواد غذايي و كالا در دماي منفي پنج تا منفي بيست و پنج درجه سانتيگراد مورد استفاده قرار مي گيرد. انواع مواد پروتئيني، گوشت، مرغ، ماهي، سبزيجات منجمد و ... در سردخانه زير صفر نگهداري مي شود.

ساخت سردخانه يك مداره و دو مداره: سردخانه يك مداره به سردخانه اي گفته مي شود كه داراي قابليت دماي بالاي صفر و يا دماي زير صفر به تنهايي بوده و امكان تبديل اين دو حالت به يكديگر را ندارد. سردخانه دو مداره به سردخانه اي اطلاق مي گردد كه قابليت عملكرد و تبديل به هر دو حالت بالاي صفر و زير صفر را دارد. نكته قابل ذكر در نحوه استفاده سردخانه دو مداره، تخليه سردخانه و شستشو و ضد عفوني نمودن آن قبل از تبديل به حالت ديگر سردخانه است. عدم رعايت اين موضوع سبب بو گرفتن محصول و كالاي جديد مي گردد.

نمايشگاه مجازي ايران معرفي كننده ي بهترين برندها و شركت هاي ارائه دهنده ي ساخت سردخانه در ايران به همراه ليست قيمت،مشخصات فني و نمونه پروژه هاي انجام شده در اين زمينه مي باشد.

کانال وبمسترها

تبلیغات بنری

سبز مشاور

آموزش ساخت وبلاگ در سایت آریا

تبلیغات متنی