سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

خرید فالوور و لایک


سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

رله - اينورتر و سافت استارتر را بهتر بشناسيم

خريد انواع رله  - اينورتر

رله ها در واقع نمونه پيشرفته اي از انواع كليد هاي قطع و اتصال هستند كه در بازار تحت برند هاي مختلف و توسط شركت هاي گوناگوني ساخته و توسعه داده مي شوند، اين سيستم ها يك وجه تمايز مهم با كليد دارند و آن هم اين است كه امكان كنترل از راه دورشان وجود خواهد داشت.

علاوه بر اين شما مي توانيد از رله ها وابسته به نوع آن استفاده كنيد، مدلهاي جرياني، ولتاژي، تواني و جهتي از جمله مواردي هستند كه با فاكتور هاي انتخاب در دسترس شما قرار مي گيرند.

فروشگاه ليان الكترونيك يكي از بزرگ ترين برند هاي مهندسي بازرگاني در كشور است كه خدمات فروش و توسعه ميادين برقي انواع دستگاه هاي رله ثانويه، تجهيزات حفاظتي از برند هاي ABB, Invertek, Vacon , Siemens را بر عهده دارد.

https://backority.ir/images/452282.jpg

در بسياري از پست هاي برقي قطعا براي ايجاد و يا قطع اتصال جريان به رله هاي حفاظتي نياز است، حتي براي چك كردن خطا هاي اتصال به زمين نيز از اين دستگاه ها استفاده مي ود.

شركت هاي توزيع نيروي برقي به وفور از اين دستگاه ها استفاده مي كنند و كاربرد هاي فراواني دارند.

تهيه سافت استارتر ليان الكتريك

سافت استارتر نيز يكي از دستگاه هاي محبوبي است كه براي ايجاد جريان نرم برق استفاده مي شود، در نظر داشته باشيد كه شما يك الكتروموتور داريد كه نياز است به صورت نرم راه اندازي شود، در اين وضعيت مي توانيد از سافت استارتر ها استفاه كنيد كه البته انواع مختلفي دارند و قطعا شركت ليان الكتريك بخش عظيمي از توليدات برند هاي مشهور در دنيا را تحت ليسانس همين شركت ها راهي بازار ايران كرده است.

پيش از خريد مي توانيد با بخش پشتيباني تماس حاصل نموده و اطلاعات تكميلي در اين باره را كسب كنيد.

مدل هاي سافت استارتر MVX, MVS, EMX3 كه توسط كمپاني هاي AuCom توليد شده اند در امر ذخيره سازي و نمايش اطلاعات كاركرد و همين طور اندازه گيري پارامتر هاي موتور استفاده خواهند شد. فرا تر از هر چيزي راه اندازي اين استارتر ها به آساني انجام مي گردد. محصولات تماما توسط برند مركزي و اصلي در دسترس شما مشتريان عزيز قرار مي گيرند.

https://backority.ir/images/272123.jpg

در بخش ويژه مربوط به هر دستگاه شما مي توانيد كاتالوگ مربوط به آن را دريافت كرده و با مشخصات سخت افزاري بيشتر آشنا شويد.

حتي پيش از خريد مشاوره اي نيز به رايگان به شما عزيزان تقديم مي گردد تا به سوالاتتان پاسخ داده شود.

اينورتر و كنترل از راه دور

اينورتر نيز يكي از پر استفاده ترين دستگاه هاي حوزه برق و الكترونيك است كه براي تبديل جريان مستقيم يا همان DC به نوع متناوب AC مورد استفاده قرار مي گيرد. اين جريان البته مي تواند روي هر فركانسي باشد و توسط مدار ها كنترل مي گردد.

عموما وقتي كارفرمايان قصد تهيه اينورتر را دارند، با مسئله انتخاب يك برند روبرو مي شوند و وقتي محصول تهيه مي شود ممكن است مشكلاتي در مورد پشتيباني و همين طور خدمات پس از فروش به عنوان دغدغه هاي اصلي بيان گردد.

در اين وضعيت پيشنهاد ما به شما اين است كه اينورتر ها را از فروشگاه ليان الكتريك تهيه كنيد تا هيچ كدام از دغدغه هاي ياد شده را نداشته باشيد.

از ديگر كاربرد هاي اينورتر ها مي توان به تنظيم دور موتور و  كنترل دور، تغيير جهت دور بدون نياز به كنتاكتور و روشن و خاموش كردن موتور بدون نياز به قطع و وصل برق اشاره كرد.

 

تجهيزات حفاظتي الكترونيكي ليان الكتريك ويرا

در صورت نياز به كالاي خاص و همين طور تهيه محصول از برند هاي VACON, SIEMENS, ABB و... شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر به وب سايت رسمي ليان الكتريك ويرا مراجعه كنيد و به طور مثال رله هاي حفاظتي زيمنس المان، سافت استارتر و همين طور كليد هوايي و موارد ديگر را خريداري كنيد.

https://backority.ir/images/709951.jpg

كليد هاي اتوماتيك ساخته شركت هاي بزرگ سوئيسي و اروپايي نيز براي حفاظت از ماشين هاي برقي به منظور ورود جريان بار اضافه و اتصلا كوتاه از فيوز استفاده مي شوند و هر كدام با ضمانت نامه هاي اصالت كالا و همين طور قيمت در دسترس مشتريان عزيز قرار مي گيرند.

SCHNEIDER نيز سيستم هاي كنترل دور، رله هاي MICOM  و VAMP را با نام اختصاصي در بازار توليد مي كند.

کانال وبمسترها

تبلیغات بنری

سبز مشاور

آموزش ساخت وبلاگ در سایت آریا

تبلیغات متنی
تست