سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

خرید فالوور و لایک


لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

مزاياي استفاده از لوله هاي ميلگرد

مقاله دوم

آرماتور - محصولي از محصولات طولاني ، با شكل ميله ، در نظر گرفته شده براي تقويت محصولات بتوني بدون فشار و پيش ساخته ، ساخت مش تقويت كننده ، ساخت سازه هاي فلزي. اتصالات كلاس A3 - اتصالات با مشخصات دوره اي براي چسبندگي بهتر به بتن. قيمت روز ميلگرد

نوع:اتصالات راه راه

كشور مبدا: روسيه

قطر (ميلي متر): 8

طول (متر):3

وزن ناخالص (كيلوگرم / قطعه):1.22

توضيحات مفصل

آرماتور راه راه با مشخصات دوره اي ميله اي از مقطع دايره اي است كه داراي برآمدگي هاي عرضي و دنده هاي طولي است. آنها به طور مساوي در طول كل ميله و در زاويه خاصي از يكديگر قرار گرفته اند. به لطف اين برآمدگي ها و دنده ها ، بهترين چسبندگي ملات بتوني و قاب فلزي حاصل مي شود. به عنوان بخشي از يك محصول بتن آرمه ، بتن و آرماتور A3 يكي مي شوند. اين خاصيت منحصر به فرد به طور فعال در ساخت امكانات مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد.
آرماتور يكي از مصالح ساختماني ارزان قيمت است كه كاربرد گسترده اي در صنعت و ساخت و ساز دارد. براي اهداف مختلفي استفاده مي شود: از ساخت سازه گرفته تا تخمگذار خطوط لوله و جاده.
گونه ها

اين مصالح ساختماني در مشخصات فني ، انواع اجرا و ابعاد متفاوت است. علاوه بر اين ، بايد مطابق با GOST باشد.

انواع زير از آن متمايز مي شود:

اتصالات راه راه

اطلاعات اضافي:

 

شركت "CT-Steel" مشغول فروش لوله هاي فلزي با كيفيت بالا به صورت عمده و خرده فروشي است. مي توانيد با ظاهر در وب سايت ما ، يعني: قيمت ميلگرد

    اندازه طرفين در مقطع ،

    ضخامت ديوار

    وزن يك متر است

 

ما قيمتي داريم كه بسته به حجم مورد نياز ، مي توانيد قيمت هر متر و هر تن را مشاهده كنيد. ما خوشحاليم كه خدمات برش را به صورت رايگان در اختيار شما قرار مي دهيم. در مواردي كه به لوله هاي كمتر از يك متر نياز داريد ، برش با ترتيب قبلي از طريق تلفن يا مستقيماً در فروشگاه انبار پرداخت مي شود. ما تحويل را در خاركف ، كيف ، و همچنين مناطق انجام مي دهيم. شما مي توانيد با جزئيات (هزينه ، ويژگي هاي تحويل انواع مختلف محصولات) با جزئيات بيشتري در صفحه ويژه وب سايت ما آشنا شويد. موقعيت هاي موجود در سايت ذكر شده در ليست قيمت ها فقط براي اهداف اطلاع رساني است. اگر كالاي مورد نياز در دسترس نباشد ، ما آماده هستيم تا آن را براي شما با كمترين قيمت در سطح شهر ارائه دهيم.

مزاياي استفاده از لوله هاي ميلگرد:

 

    استحكام بالا ، مقاومت در برابر تغييرات دما ، فرآيندهاي خوردگي و ظاهر زنگ زدگي.

    پس انداز به دليل تعويض توسط لوله هاي پروفيل فلز ديگر (به عنوان مثال اتصالات).

    ساخت و ساز زمان كمتري به طول مي انجامد ، زيرا لوله هاي پروفيل راحت تر به يكديگر متصل مي شوند. سفت كننده ها ساختار نهايي را از تغيير شكل محافظت مي كنند.

    لوله ميلگرد داراي ماندگاري طولاني و مقاومت در برابر سايش است كه امكان استفاده از آن را براي ساخت ساختمان هاي مرتفع مي دهد.

    با توجه به حفره در داخل ، از وزن مخصوص محصول و كل جرم ساختار پايان يافته كاسته مي شود و از اين طريق باعث كاهش بار روي پايه مي شود.

    همچنين مي توان از لوله ها براي محلول هاي معماري غير استاندارد استفاده كرد.

اتصالات راه راه اتصالات موجدار.

 

چنين تقويتي با توجه به الزامات استاندارد و ظاهر دولت از صاف متفاوت است. داراي يك مقطع خاص است كه در آن نمايه اي با دو دنده طولي قابل مشاهده است. آنها در طول كل ميله عبور مي كنند. GOST همچنين به محصولات با دنده هاي واقع شده در سراسر يا اصلاً بدون آنها مطابقت دارد.

 

از اين مصالح ساختماني در ساخت و ساز ساختمانهاي مختلف استفاده مي شود. به اندازه همتاي صاف خود از دوام بالايي برخوردار نيست اما همچنان قادر به تحمل بارهاي قابل توجهي است.

 

    اتصالات صاف اتصالات صاف هستند.

 

چنين محصولاتي  همچون ميلگردها در ساخت سازه ها و ساختمانها ضروري است. به لطف استفاده از اين ماده ، همه اشياء در حد توان با دوام هستند.

 

    اتصالات كامپوزيت اتصالات كامپوزيت.

 

اين تقويت كننده يك آنالوگ پليمري از محصولات فولادي است. هزينه آن بالاتر است ، اما در عين حال داراي ويژگي هاي مقاومت عالي ، وزن كم و در معرض خوردگي نيست.

چرا بايد با شركت Rosmet تماس بگيريد

 

    اين مصالح ساختماني به طور گسترده در كاتالوگ شركت ما نشان داده شده است.

    همه محصولات مطابق با استانداردهاي با كيفيت بالا ، براي انسان و حيوان بي ضرر هستند ، كه مستند است.

    اگر به هر دليلي محصولات مناسب شما نيستند ، ما آماده شنيدن مطالبات و تصحيح سوء تفاهم هستيم.

    مصالح ساختماني در شرايط بهينه در انبارهاي تخصصي ، بسته بندي شده به صورت فتق ، محافظت از رطوبت و قرار گرفتن در معرض نور خورشيد نگهداري مي شوند.

    سفارش عمده فروشي يا خرده فروشي را مي توان به هر طريق مناسب پرداخت كرد. ما با پول الكترونيكي و نقل و انتقالات بانكي كار مي كنيم.

    تحويل نه تنها در مسكو بلكه در شهرهاي ديگر فدراسيون روسيه نيز انجام مي شود.

 

مزاياي رقابتي ما:

 

    ما "تقلب" نمي كنيم ، به اين معني كه مي توانيد لوازم جانبي ارزان بخريد.

    ما تحويل سريع را تضمين مي كنيم.

    ما كيفيت محصولات را تضمين مي كنيم.

آرماتور موجدار A-3 500C 6 ميلي متر

11  / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500C 8 ميلي متر

11.7

19.50  دهيد. / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500 10 ميلي متر

11.7

24  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 10 ميلي متر

11.7

24.50 . / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500T شماره 12

11.7

31  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500F 12 ميلي متر

11.7

34  / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500C 12 ميلي متر

11.7

34.50 . / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500C 14 ميلي متر

11.7

47 روبل / m.p.

47 روبل

آرماتور موجدار A-3 500C 16 ميلي متر (2.82 متر)

2.82

55  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 16 ميلي متر

11.7

60  / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500C 18 ميلي متر

11.7

81  / m.p.

آرماتور موجدار A-3 500C 20 ميلي متر

11.7

99  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 22 ميلي متر

11.7

120  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 25 ميلي متر

11.7

160  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 28 ميلي متر

11.7

198  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 32 ميلي متر

11.7

262  / m.p.

اتصالات موجدار A-3 500C 36 ميلي متر

11.7

345  / m.p.اتصالات موجدار A-3 500C 40 ميلي متر

http://nameavaran.ir/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%85%DB%8C%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF/

کانال وبمسترها

تبلیغات بنری

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

آموزش ساخت وبلاگ در سایت آریا

تبلیغات متنی