سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

خرید فالوور و لایک


لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

بررسي 7 مورد بهترين پارچه پيرآهن

پارچه فروشي آنلاين شهرپارچه مرجعي براي خريد پارچه اينترنتي است و شما مي توانيد به راحتي از ميان هزاران طرح و رنگ پارچه مد نظر خود را انتخاب كنيد

مهم ترين نكته اي كه بايد در نظر داشته باشيد اين است كه  علاوه بر ويژگي هاي عمومي و كيفيت پارچه كه مربوط به انتخاب نخ خوب در آن است، تراكم و تابانيدن و فرآيند بافت نيز در تعيين كيفيت پارچه نقش كليدي دارد.

حتماً شنيده ايد كه تراكم عددي بين 50 تا 1000 است. هر قدر ميزان تراكم افزايش يابد پارچه نرمتر و ابريشمي تر مي شود و البته قيمت پارچه نيز افزايش مي يابد.

دو نوع تابانيدن نخ وجود دارد تكي و دوتايي. در تابانيدن دوتايي دو نخ به يكديگر تابيده مي شوند تا در برابر فرسايش و گلوله شدن مقاومت ايجاد شود. پارچه هايي كه داراي تراكم بيشتر از 100 هستند از نوع دوتايي هستند.

اگر قصد خريد پارچه تترون را داريد مي توانيد از فروشگاه شهرپارچه ديدن بفرماييد

https://tpc.googlesyndication.com/simgad/2012134823089993748?sqp=4sqPyQQ7QjkqNxABHQAAtEIgASgBMAk4A0DwkwlYAWBfcAKAAQGIAQGdAQAAgD-oAQGwAYCt4gS4AV_FAS2ynT4&rs=AOga4qnV39B5UGma-UUFvWGqrYmEWMf2PQ

  1. انتخاب پنبه:

اگر مي توانيد پنبه هاي گران قيمتي مثل پيما، سوئيسي و يا مصري را كه به صورت دوتايي تابانده شده اند و از تراكم بالايي برخوردار هستند را بخريد بقيه پاراگراف را نخوانيد برويد و يكي از آنها را تهيه كنيد. زيرا لباس هاي تهيه شده از اين نوع پنبه ها دوام بالايي بوده و در برابر فرسايش مقاومت دارند و همچنين ظاهر جذابي به شما مي دهند.

shirt fabric

پارچه هاي تهيه شده از الياف پنبه اي مثل مصري، جزيره دريا يا پيما از بهترين و پرطرفدارترين پارچه ها براي تهيه پيرآهن هستند. اين پارچه ها قيمت بالايي دارند اما اين قيمت بالا بي دليل نيست.

اين پارچه هاي نخي از اليافي تهيه شده اند كه داراي طول بسيار بلندي هستند. از ديگر ويژگي هاي اين پارچه مي توان گفت كه بسيار نرم و پرتراكم هستند و داراي ساختار ريسندگي دابل مي باشند.

علاوه بر اين، پنبه مصري بسيار لطيف است. پنبه پيما در رتبه بعدي قرار دارد. در خانواده پنبه مصري، Giza 45 بهترين است اما اگر مي خواهيد پيراهن هايي كه از اين پارچه تهيه شده اند را بخريد بايد پول زيادي براي آن بپردازيد، زيرا برندهاي معروف دنيا از اين پارچه استفاده مي كنند.

پنبه پيما داراي كيفيت بالايي است اما در عين حال اين پارچه ارزانتر است، اين پارچه يك پارچه مناسب پيرآهن مي باشد و از محبوبيت بالايي برخوردار است. پنبه پيما داراي بافت افقي بسيار نرمي مي باشد كه جذابيت خاصي به آن مي دهد.

  1. پوپلين:

پوپلين، پارچه مناسب پيرآهن است، داراي بافت ساده اي مي باشد كه نرم و تنفس پذير است و داراي جنس تردي مي باشد. پوپلين باكيفيت يك پارچه بسيار نرم با بافت متراكم است. اين پارچه به صورت گسترده در تهيه پيرآهن مورد استفاده قرار مي گيرد.

يكي از معايب پوپلين اين است كه براي افراديكه بدنبال يك پارچه كاملاً مات هستند اين پارچه نمي تواند انتخاب مناسبي باشد. اين پارچه نازك و اندكي بدن نما است، به همين دليل بسيار سبك است.

نكته منفي ديگر در مورد اين پارچه اين است كه پوپلين مستعد چروك است. اما در صورت اتوكشيدن به موقع ظاهر آن بسيار باوقار و زيبا خواهد بود. با در نظر گرفتن تمام ويژگي هاي مثبتي كه اين پارچه دارد، پوپلين را براي تهيه پيرآهن يك كانديد قوي محسوب مي شود كه مي تواند در موقعيت هاي مختلف پوشيده شود.

پوپلين End on end نوعي پارچه مخصوص پيراهن است كه بخاطر بافت خاص داراي ساختار بسيار نرمي مي باشد، نخ هاي تار و پود به رنگ هاي مختلفي هستند. معمولاً نخ پود رنگي و نخ تار سفيد است. از دور به صورت يكپارچه مشخص است اما طرحدار است. اين نوع پوپلين از پوپلين معمولي محبوبتر است.

اين نوع پوپلين و چمبري مشابه هم هستند ولي تفاوت هاي كوچكي بين آنها وجود دارد. در پارچه چمبرينگ نخ هاي تار و پود از بافت خود عبور مي كنند، نمونه آبي اين پارچه پارچه مناسب پيرآهن غيررسمي است.

  1. توئيل:

توئيل يك نوع بافت پارچه محسوب مي شود پارچه هاي مختلفي مثل دنيم، جناغي و كولري همگي در تهيه پيراهن كاربردي هستند. بافت توئيل منجر به ايجاد پارچه هاي بسيار نرم مي شود ولي وزن پارچه به مراتب بيشتر از نخ، ابريشم و پولين خواهد بود. اين پارچه دوام بالايي داشته و بسيار قوي است اما در عين حال در هنگام پوشيدن جلوه خاصي دارد.

يك پارچه توئيل متراكم داراي بافت بسيار نرمي خواهد بود. توئيل كولري داراي بافت مشخص است. ممكن است بافت هاي ظريفتر را ترجيح دهيد؛ اما درحقيقت بافت قطري توئيل بسيار جذاب است بنابراين نگران نباشيد. توئيل باكيفيت اندكي درخشان است، اتوكشي آن ساده است و نسبت به چروك مقاومت دارد.

چينو يك پارچه توئيل سبك است؛ پارچه دندان گرگي يك پارچه توئيل داراي طرح شطرنجي است كه اغلب به رنگ سياه و سفيد بافته مي شود. اين پارچه داراي نوارهاي قطري است كه داراي طرح زيگزاگي مثل استخوان ماهي مي باشد.

مي توانيد با توجه به نيازهايتان پارچه توئيل رسمي و غيررسمي را انتخاب كنيد. اغلب پارچه هاي توئيل نسبت به فرسايش مقاوم هستند اما دنيم در بين آنها از محبوبيت ويژه تري برخوردار است و براي تمام فصول مناسب است و هرگز قديمي نمي شود. اگر به دنبال دنيم نازكتر و سبك تر هستيد مي توانيد از دنيم مناسب براي تهيه بلوز استفاده كنيد.

  1. لينن:

هيچ چيز به اندازه لباس هاي تهيه شده از لينن زيبا نيست اين نوع پارچه با پوشيدن و شسته شدن بهتر مي شود. اين پارچه به صورت بازتري بافته شده است و نازكتر از پارچه نخي مي باشد و بهترين انتخاب براي تابستان است.

اما ايراد لينن اين است كه بسيار نسبت به چروك شدن مستعد است. همچنين بايد بدانيد كه اين پارچه اندكي ترد است كه البته به زيبايي آن مي افزايد. اما اگر اين نگران معايب نيستيد و پارچه اي مي خواهيد كه طبيعي باشد شك نكنيد لينن بهترين گزينه است.

البته تا اينجا منظورمان از لينن، لينن 100 درصد بود اما اگر از انواع تركيبي آن مثل لينن بامبو استفاده كنيد، برخي از ايرادات لينن رفع خواهد شد، مثلاً چروك اين نوع از پارچه ها بسيار كمتر خواهد بود يا مثلاً تركيب نخ/لينن نيز داراي همين ويژگي ها است.

قيمت لينن هاي تركيبي كمتر از لينن خالص است. اگر به دنبال خريد لينن خالص هستيد بايد ويژگي هاي لينن را دوباره مرور كنيد زيرا فروشندگان ايرادات را مستقيم به شما نخواهند گفت.

  1. فلانل:

فلانل يك پارچه ضخيم سنگين و پرطرفدار است و براي تهيه لباس هاي زمستاني از آن استفاده مي شود. اين پارچه مي تواند 100 درصد از پنبه يا تركيبي از پنبه/پشم يا پنبه/كشمير باشد. اين پارچه نرم است و داراي سطح پرزدار است.

فلانل را با نام پنبه برس خورده نيز مي شناسند. اين پارچه بسيار نرم است و پارچه مناسب پيرآهن زمستاني است.

 

  1. پنبه گاباردين:

گاباردين يك پارچه سخت با وزن متوسط و داراي بافت توئيل است. اين پارچه را مي توان با پشم يا پنبه تهيه كرد. اين پارچه بهترين پارچه براي تهيه كت و كت و شلوار است زيرا دوام و كيفيت بالايي دارد. اين پارچه همچنين بسادگي چروك نمي شود و به صورت زيبايي آويزان است. پارچه گابارين يك پارچه مناسب پيرآهن است كه از دوام بالايي برخوردار است.

يكي از معايب اين پارچه اين است كه ممكن است در نگاه اول زبر و خشن به نظر برسد، اما انواع مختلفي از پارچه گاباردين در حال حاضر موجود است كه نرمتر و نازكتر هستند.

  1. پارچه آكسفورد/پين پوينت

هر دو از متريال هايي با وزن متوسط و اندكي زبر هستند كه گرم، تنفس پذير و بسيار بادوام مي باشند. اين پارچه براي تهيه پيرآهن هاي رسمي مناسب نيستند. هر دو پارچه سخت تر و زبرتر از پوپلين بوده و براي تهيه لباس هاي غيررسمي/كار و ورزشي مناسب مي باشند. پارچه آكسفورد براي تهيه پيرآهن هايي به همين نام معروف است.

پارچه آكسفورد و پين پوينت داراي بافت يكسان سبدي متقارن هستند. اما تفاوت هاي كوچكي بين اين دو وجود دارد. در پارچه آكسفورد از دو و يا چندين نخ تار استفاده مي شود كه از همان تعداد پود عبور مي كنند. در پين پوينت، يك پود از دو تار عبور مي كند و يك پارچه نرمتر با بافت محكم تر ايجاد مي كند. لختي پين پوينت بسيار مناسب است و ظاهر زيبايي دارد. براي تهيه پيرآهن رسمي پين پوينت بهتر از آكسفورد است.

پارچه رويال آكسفورد تفاوت ها و شباهت هايي با پارچه آكسفورد دارد. اين پارچه داراي ظاهر زيباتري است زيرا داراي بافت مشخص و ظاهري درخشان است. به همين دليل پارچه رويال آكسفور يك پارچه مناسب پيرآهن رايج است.

سخن پاياني:

انتخاب پارچه مناسب پيرآهن ممكن است بسيار پيچيده به نظر برسد. انتخاب الياف كاملاً طبيعي مي تواند انتخاب خوبي باشد. البته تمام موارد ذكر شده بالا داراي مزيت هاي خاص خود هستند.

ممكن است ملاحظات ديگري نيز داشته باشيد مثلاً در زمينه اتوكشي، خشكشويي و فرسايش لباس. همچنين، احتمال افزودن مواد ديگر به پارچه ها وجود دارد كه مي تواند پارچه ها را در اين زمينه ها مطلوب كند. البته براي بهره مندي از حداكثر راحتي از الياف 100 درصد طبيعي استفاده كنيد

کانال وبمسترها

تبلیغات بنری

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

آموزش ساخت وبلاگ در سایت آریا

تبلیغات متنی