سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

دكتر افتادگي پلك در مشهد

جراحي پلك چيست ؟

به كمك اين عمل پوست اضافه و چربي پشت پلك برداشته ميشود و عضلات ان ناحيه نيز ترميم ميشود.
جراحي پلك به صورت كاملا تخصصي توسط جراح پلك انجام ميشود كه تاثيرات ان در روزهاي ابتدايي بعد از عمل به خوبي نمايان ميشود.

 

 

چشم ها نشان دهنده بسياري از حالت هاي انساني هستند. اين چشم ها هستند كه خوشحالي ، شادي و يا ناراحتي و غم را بروز ميدهند. افتادگي پلك و چشم ها يكي از دلايلي است كه باعث ميشود شما پيرتر از انچه در واقع هستيد به نظر بياييد . جراحي پلك يا بلفاروپلاستي يكي از تكنيك هاي بسيار كارامد براي ايجاد جوانسازي و شادابي حالت چشم ها است كه ميتواند جواني و زيبايي را به شما ارايه نمايد.

بهترين دكتر جراحي افتادگي پلك در مشهد

 

 

دستورات بعد از جراحي پلك در مشهد :

بعد از اتمام جراحي پلك محل برش و زخم ها پانسمان ميشود
سه روز اول بعد از عمل كمپرس سرد روي گونه ها و پيشاني ميگذاريد و روز چهارم تا ششم كمپرس گرم
داروهاي تجويز شده را استفاده نماييد
كشيدن بخيه ها در روز پنجم تا هفتم انجام ميشود
تا 48 ساعت به محل بخيه ها آب نخورد

 

بهترين جراح پلك (بلفاروپلاستي) در مشهد

قبل از اقدام براي جراحي پلك ، ابتدا بايستي بهترين دكتر عمل پلك در مشهد را پيدا كنيد ، قطعا انتخاب بهترين جراح پلك تاثير بسزايي در نتيجه جراحي دارد ، در ابتدا ما ليستي از بهترين جراحان بلفاروپلاستي در مشهد را اورده ايم :

 

دكتر مرتضي كوچك زاده جراح بلفاروپلاستي در مشهد

دكتر مرتضي كوچك زاده متخصص جراحي جنرال و لاپاراسكوپي داراي بورد تخصصي هستند . ايشان در دوسال گذشته سابقه 1000 جراحي پلك موفق با بي حسي موضعي و بدون بيهوشي در محيط ارام و كاملا صميمي را داشته اند
در ادامه چند نمونه از جراحي بلفاروپلاستي دكتر كوچك زاده در مشهد را مشاهده ميكنيد :

 

دكتر محمد فائقي نيا در مشهد 

جناب آقاي دكتر محمد فائقي نيا جراح و متخصص چشم در مشهد هستند.

ايشان علاوه برجراحي زيبايي پلك ساير جراحي هاي مربوط به چشم را نيز انجام ميدهند.

 

دكتر ابوالفضل حسين زاده جراح پلك در مشهد 

جناب اقاي دكتر ابوالفضل حسين زاده متخصص و جراح چشم در مشهد هستند
ايشان علاوه بر جراحي زيبايي پلك ، جراحي كاتاراكت ، بلفاريت ، شالازيون و. .. را نيز انجام ميدهند

 

دكتر مهدي بخشايي جراح پلك در مشهد

ايشان متخصص گوش ، حلق و بيني و فوق تخصص آندوسكوپي بيني و سينوس و جراحي زيبايي بيني در مشهد هستند
ايشان علاوه بر جراحي زيبايي پلك ساير جراحي هاي زيبايي صورت از جمله بيني را نيز انجام ميدهند

 

نمونه هاي از قبل و بعد از عمل جراحي پلك :

 

براي مشاهده تصاوير بر روي لينك زير ضربه بزنيد 

https://doctorone.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a7%d9%81%d8%aa%d8%a7%d8%af%da%af%db%8c-%d9%be%d9%84%da%a9-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d8%b4%d9%87%d8%af/

کانال وبمسترها