سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

حفاظ شاخ گوزني

حفاظ شاخ گوزني - صنايع فلزي چكش

 

02128426179

حفاظ شاخ گوزني (Deer antler guard)هنوز محبوب ترين نوع حفاظ است.

حتي با اينكه جهت بالا بردن امنيت فضاهاي خصوصي، اداره ­جات و منازل از تكنولوژي ها و فناوري هاي بسياري استفاده مي شود كه اين ايمني را تا حد زيادي تامين مي كنند.

از جمله ­ي اين سيستم ها مي­توان به دوربين هاي مدار بسته، سيستم هاي ديد در شب و انواع حفاظ ها و فنس ها اشاره كرد.

براي افزايش امنيت ساختمان از نرده بالكن، حفاظ پنجره، درب آكاردئوني و… هم استفاده مي شود.

ولي اولين سد دفاعي ساختمان حفاظ روي ديوار است.
fence shield Deer يا به اصطلاح حفاظ شاخ گوزني به فنس هاي ساخته شده از ميلگرد، با سرهاي تيز و زاويه دار مي­ گويند.

نرده حفاظ هاي شاخ گوزني از نظر قيمت و شكل ظاهري در چهار نوع متنوع تقسيم بندي مي كنند.

اين چهار حفاظ كه حفاظ شاخ گوزني، حفاظ بوته‌اي، حفاظ نيزار و حفاظ ليليوم نام دارند، هر كدام كاربرد به خصوص خود را دارند كه در ادامه ي مقاله بطور كامل بررسي خواهيم كرد.

نرده شاخ گوزني در باغ

 

حفاظ شاخ گوزني و تحليل ساختار ظاهري

حفاظ شاخ گوزني نسل جديد حفاظ هاي ديواري اگر يك بررسي ساده بين نرده هايي كه در گذشته استفاده مي شد و حفاظ هاي شاخ گوزني كه نسل جديدي از نرده حفاظ ها مي باشند؛ انجام دهيد، متوجه خواهيد شد نرده هاي شاخ گوزني شكل ظاهري و متريال باكيفيت تري را دارا هستند.

در ادامه مراحل ساخت آن­ها را به طور مختصر توضيح خواهيم داد.

اين مدل از نرده حفاظ ها از فلز هاي مقاوم شكل داده شده، ساخته مي­شوند.

به طوري كه سر اين حفاظ ها را بسيار تيز و صيقلي مي نمايند تا عبور از آن­ها را سخت و دشوار كند.

در مرحله ­ي بعد از ساخت، تمامي اين پيكان هاي فلزي را به يكديگر، بصورت زنجيري جوش مي دهند.

خريداران مي توانند در شكل ها و رنگبندي هاي متنوع آن­ها را تهيه نمايند و براي قسمت هاي مختلف ساختمان از آن­ها استفاده كنند.

به دليل تراكم شاخه ها و نوك تيز اين دسته از حفاظ ها بهترين گزينه براي حفظ امنيت و استفاده در فضاي بيروني مي باشند كه از طرفي جنبه ي زيبايي هم دارند.

جهت نصب فنس هاي شاخ گوزني، بهتر است آن­ها را به نقاط مستحكم و مقاوم اتصال دهيد.

حفاظ شاخ گوزني براي ساختمان مسكوني- صنايع فلزي چكش

 

حفاظ شاخ گوزني و طراحي و تنوع آن در ساختمان

نرده شاخ گوزني با الهام از شاخ گوزن اما در طرح هاي مختلفي با ميلگرد نورد شده طراحي و ساخته مي شوند.

علاوه بر كارايي بسيار بالا در جلوگيري از ورود سارقين به داخل محوطه، زيباي ظاهري بسيار زيبايي به ساختمان مي بخشند.

در گذشته براي جلوگيري از ورود سارقين و يا حتي ورود حيوانات مزاحم از سيم خاردار بر روي ديوار محوطه و يا روي زمين استفاده مي كردند.

امروزه با وسيع تر شدن شهرها و بالا رفتن احتمال سرقت. همچنان الزام استفاده از نرده شاخ گوزني در اولويت مي باشد.

اما به منظور حفظ زيبايي ساختمان، طراحان و دكوراتيوهاي صنعت ساختمان سازي، به فكر ساخت نرده هاي حفاظي زيباتر و در عين حال پايدارتر بودند.

حفاظ شاخ گوزني چكش

قيمت حفاظ شاخ گوزني

قيمت حفاظ شاخ گوزني با توجه به تراكم و وزن آن مي تواند متغير باشد.

حفاظ شاخ گوزني شركت صنايع فلزي چكش از محصولات پرتقاضا است.

هر چقدر كه تراكم شاخه ها و ميلگرد به كار رفته بالا باشد. قطعا نرده سنگين تر و متناسب با آن قيمت نيز افزايش خواهد يافت.

در مناطق خارج از شهر با توجه به خلوت تر بودن و اينكه سارق زمان بيشتري را مي تواند براي برش ميلگردها در نظر گرفته باشد، لازم و مهم است كه حتما از نرده هاي با تراكم بالاتر استفاده شود.

اما براي حفاظ هاي مسكوني داخل شهري مي توان از تراكم كمتري استفاده كرد.

در كل مي توان گفت كه قيمت حفاظ شاخ گوزني با توجه به دو عامل كه جدا از هم نيستند تعيين مي شوند.

اول مقدار تراكم شاخه هاي در هم تنيده شده و دوم قيمت روز آهن و ميلگرد.

 امروزه نرده هاي شاخ گوزني با تنوع و ابعاد و رنگ و جنس مختلف توليد و قابل ارائه مي باشد.

کانال وبمسترها