سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

حفاظ درب اپارتمان آكاردئوني، نرده پشت درب ضد سرقت

حفاظ آكاردئوني آهني ( Apartment anti-theft Accordion protector ) به نوعي درب گفته ميشود كه مانند حفاظ پنجره جهت ايجاد امنيت و حفاظت در آپارتمان نصب مي شود با اين تفاوت كه از درب ورودي محافظت مي نمايد و امروزه كاربرد اين درهاي آكاردئوني آهن سازه بسيار بالاتر رفته و در موارد بسيار زيادي مانند مغازه ها ، انباري ها ،اماكن اداري و تجاري مورد استفاده قرار مي گيرد . درب هاي آپارتماني با پيشرفت تكنولوژي از جنس هاي مختلف ساخته شده و به راحتي مي توان بر روي آنها طرح هاي مختلف و متنوع حافظ درب آهني را اجرا و همچنين دستمان در انتخاب رنگ بندي اين درب هاي ضد سرقت بسيار باز است . همچنين مي‌توان حفاظ آهني درب آپارتمان را بر روي درب هاي ضد سرقت نيز نصب و يا از قفل هاي مخفي داخل و قفل سنتي مانند كتابي استفاده كرد.

اگر درب ضد سرقت به جاي ۱۳ زبانه ۳۰۰ زبانه هم داشته باشد، وقتي سارقين توپي قفل را تخريب مي‌كنند، تمام زبانه‌ها را به عقب مي‌كشند و درب ضد سرقت از هر نوعي كه باشد در چند ثانيه باز مي‌شود. پس بهتر است حفاظ درب آكاردئوني به صورت سه لايه پرچ مخفي روي درب‌هاي ضد سرقت نصب شود زيرا از هيچ طريقي امكان باز شدن از طريق توپي زني، ديلم زني، شاه كليد يا هك را ندارد.

يكي از مزيت هاي درب اكاردئوني نسبت به درب هاي ضد سرقت ضريب اطمينان بالاي آنها مي باشد. نقص درب ضد سرقت در قسمت قفل آنها ميباشد كه عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را يدك بكشد.

حفاظ درب آپارتمان آكاردئوني طرح‌هاي گوناگوني دارند كه از ساز آكاردئون گرفته شده‌اند و جهت جلوگيري از هدررفت فضا بسيار مناسب مي‌باشند. درب‌هاي آكاردئوني يا اصطلاحا تاشو حفاظ‌ هاي امنيتي سبك و كم وزني هستند كه بدون ريموت هم به راحتي قابل استفاده اند و از استحكام بالايي برخوردارهستند. رنگهاي مورد استفاده به صورت كوره اي معمولا در طيف رنگي درب و محل مورد نظر كارفرما مي باشد. همچنين تمامي درب‌ها با بهترين رنگ ها از نظر كيفيت و ماندگاري صورت مي‌گيرد.

نقص درب‌هاي ضد سرقت نسبت به درب آكاردئوني در قسمت قفل آنها مي‌باشد كه ضعف آن در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم درب ضد سرقت را يدك بكشد. بايد گفت كه همه اين وسايل ضد سرقت باعث مي‌شود كه تايم سرقت منزل بالا رود. هر كدام از اين تجهيزات موجود نباشد سرقت براي سارق راحت‌تر و تايم سرقت كمتر خواهد بود.

مركز فروش درب آكاردئوني آهني  و انواع نرده حفاظ ساختمان در بازار آهن تهران است.

تلفن هاي تماس

۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳

۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴

۲۲۵۰۳۸۴۶-۰۲۱

نرده حفاظ آهن سازه توليدكننده انواع حفاظ درب آكاردئوني كشويي و در كركره اي آپارتمان و حفاظ پنجره و حفاظ روي ديوار از جمله حفاظ شاخ گوزني، حفاظ بوته خار، حفاظ ليليوم، حفاظ نيزه اي و ...

کانال وبمسترها