سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

حفاظ روي ديوار

حفاظ روي ديوار ليليوم رنگ سفيد

09107500093

حفاظ روي ديوار  (Wall protection) اولين عنصر دفاعي هر ساختمان است.

براي اينكه بتوانيم در مقابل سرقت احتمالي سارقان آماده باشيم، حداقل كار ممكن نصب نرده روي ديوار هاي ساختمان است.

پر فروش ترين مدل حفاظ روي ديوار مدل حفاظ شاخ گوزني است.

همانطور كه از اسمش پيداست شباهت خاصي به شاخ هاي گوزن دارد.

اين حفاظ ها با نوك تيز و ارتفاع بلند خود، امكان ورود از بالاي ديوار را به صفر ميرساند.

در ادامه بيشتر با قيمت اين مدل حفاظ ها آشنا مي شويد.

 

قيمت حفاظ روي ديوار

حفاظ روي ديوار شاخ گوزني - صنايع فلزي آهنگر

حفاظ روي ديوار علاوه بر اينكه به حفظ و برقراري امنيت ساختمان شما كمك بزرگي مي كند، نما و جلوه زيبايي به ساختمان شما مي بخشد. بنابراين پس از ايمن بودن، زيبايي در اولويت قرار دارد. همانطور كه در بالا نيز به آن اشاره كرديم هزينه رابطه مستقيمي با تنوع در انتخاب دارد.

اين باور غلط را كنار بگذاريد كه صرف هزينه بيشتر باعث كارايي بيشتر نيز مي شود. گاهي حتي يك حصار ساده نيز جوابگوي نياز شماست. و صرف هزينه هاي بيشتر فقط باعث به هدر رفتن و اتلاف هزينه مي شود. البته لازم به ذكر ايت تا بگوييم هر قدري كه هزينه ي بيشتري براي حفاظ روي ديوار در نظر بگيريد، دست شما در تنوع انتخاب بازتر خواهد بود.

قطعا حصار هايي كه طرح هاي پيچيده‌تر و زيباتري دارند به دليل وزن سنگين تر و متريال هايي كه در ساخت آنها به كار گرفته شده است، گران‌تر هستند. صنايع فلزي آهنگر ارائه دهنده انواع نرده روي ديوار با قيمتي مناسب و تنوع در طرح و رنگ مي باشد.

حفاظ روي ديوار و تاثير عوامل مختلف بر قيمت

حفاظ روي ديوار و تاثير عوامل مختلف بر قيمت: يكي از اين عوامل ميزان تراكم نرده ها ميباشد. منظور از تراكم تعداد شاخك ها يا ميله هاي موجود در آن است. هر چه تراكم يك حفاظ بيشتر باشد، قيمت آن نيز افزايش ميابد. اگر تراكم دلخواه شما در مدل هاي توليد شده توسط كارخانه نباشد، ميتوانيد طرح دلخواه خودتان را سفارش دهيد.

عامل دوم نوع رنگ استفاده شده است. رنگ هاي مختلفي در بازار موجود است، اما اگر رنگ استفاده شده كوره اي يا رنگ الكترواستاتيك براي حفاظ روي ديوار باشد، به مراتب قيمت بالاتري دارند. اگر رنگ دلخواه شما را كارخانه به طور پيش فرض توليد نكند ميتوانيد سفارش خود را به طور سفارشي ثبت كنيد.

مدل حفاظ در حفاظ روي ديوار عامل بعدي تاثيرگذار بر قيمت است. طبيعيست مدلي كه مواد اوليه بيشتري در ساخت آن استفاده شده باشد، گران‌تر باشد. اما فقط بحث مواد اوليه مانند ميلگرد در ساخت حفاظ روي ديوار استفاده شده نيست. هر مدلي كه توليد ميشود هزينه اي بابت طراحي آن صرف شده است؛ در نتيجه اگر طرح پيچيده‌تر را انتخاب كنيد يا حتي طرف سفارشي خودتان را بخواهيد، بايد هزينه بيشتري بپردازيد.

حفاظ روي ديوار سرنيزه اي - صنايع فلزي آهنگر

حفاظ روي ديوار و مدل هاي آن

  • حفاظ روي ديوار آبشاري
  • حفاظ روي ديوار بوته اي
  • حفاظ روي ديوار سرنيزه اي
  • حفاظ روي ديوار ليليوم
  • حفاظ روي ديوار شاخ گوزني

 

حفاظ روي ديوار رنگ الكترو استاتيك صنايع فلزي آهنگر

 

ليست قيمت حفاظ روي ديوار ارتفاع 100 سانتي‌متر (6 ارديبهشت سال 1400)

 

ليست قيمت حفاظ روي ديوار ارتفاع 100 سانتي‌متر (6 ارديبهشت)

محصول

ارتفاعقيمت 6 ارديبهشت

حفاظ آبشاري تراكم 11 رديف

100 سانتي‌متر 528  هزار تومان

حفاظ آبشاري تراكم 14 رديف

100 سانتي‌متر 619  هزار تومان

حفاظ ليليوم تراكم 3 گل

100 سانتي‌متر 526  هزار تومان

حفاظ سرنيزه اي يك طرفه

100 سانتي‌متر 619  هزار تومان

حفاظ سرنيزه اي دو طرفه

100 سانتي‌متر 780  هزار تومان

حفاظ سرنيزه اي سه طرفه

100 سانتي‌متر 923  هزار تومان

 

حفاظ روي ديوار را از كجا تهيه كنيم؟

حفاظ روي ديوار تنوع بالايي دارد. اگر ايمني محيط ساختمان براي شما مهم است و مي خواهيد امنيت بيشتري را در خانه يا محل كار خود برقرار كنيد، ما به شما مركزي معتبر براي سفارش انواع نرده روي ديوار را معرفي خواهيم كرد.

حفاظ روي ديوار سه بعدي صنايع فلزي آهنگر

يكي از سازندگان باسابقه و حرفه اي در زمينه ساخت انواع حفاظ روي ديوار شركت صنايع فلزي آهنگر است. كيفيت محافظ هاي توليد شده توسط اين برند بسيار بالا است.

افرادي كه به قيمت اهميت مي دهند، بايد بدانند كه قيمت حفاظها و نرده هاي شاخ گوزني، ليليوم، سرنيزه اي و… توليد شده توسط گروه صنايع فلزي آهنگر بسيار مناسب و منطقي است.

صنايع فلزي آهنگر، يكي از بهترين مراكز توليد انواع نرده ديوار، درب آكاردئوني، نرده راه پله و… در ايران است كه زير نظر صنف آهنگري كشور فعاليت مي كند.

به دليل سابقه و تخصص صنايع فلزي آهنگر، مي توانيد با خيال راحت به اين برند اعتماد كنيد و حفاظ موردنظرتان را با شكل و طرح دلخواه سفارش دهيد.

کانال وبمسترها