سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

درمان تضميني زردي نوزاد در منزل كشف شد !!

يرقان نام بيماري است كه در هنگام تولد ممكن است براي نوزادان رخ بدهد و باعث شود تا والدين نوزاد دچار نگراني شوند . اين عارضه اگر به موقع با اجاره دستگاه زردي نوزاد درمان شود كاملا بي خطر بوده و سريع درمان انجام مي شود اما اگر در همان ابتدا درمان صورت نگيرد مي تواند صدمات جبران ناپذيري به جاي بگذارد .

در صورتي كه نوزاد شما به عارضه ي زردي مبتلا شده است مي توانيد از خدمات مجموعه زردي كلينيك استفاده نماييد .

اجاره دستگاه زردي نوزاد - زردي كلينيك

علل وقوع زردي نوزاد

  • نوزادان نارس يعني نوزاداني كه زودتر از موعد به دنيا مي آيند ممكن است دچار زردي شوند .
  • نوزاداني كه قبل از هفته 37 ام بارداري به دنيا مي آيند مي توانند به زردي مبتلا شوند .
  • نوزاداني كه تغذيه آنها نامناسب است نيز مي توانند در معرض بيماري زردي قرار بگيرند .
  • بعضي از علل زردي در نوزاد تازه متولد شده ،كبد نابالغ است كه قادر به پردازش مقدار طبيعي بيلي روبين در بدن كودك نمي باشد كه معمولاً بدون مداخله پزشك هم رفع ميشود. كبودي و يا آسيب داخلي در طي زايمان نيز باعث ايجاد زردي در نوزاد مي شود. كودك ممكن است مشكلات كبدي و ناهنجاري هاي ناشي از ضربه داشته باشد ؛ همچنين گلبولهاي قرمز غير طبيعي ممكن است دليلي براي ميزان غير طبيعي بالاي بيلي روبين باشند.
  • كمبود آنزيم عفونت هم مي تواند باعث ايجاد زردي در نوزادان شود.

انواع زردي در نوزادان چيست ؟

زردي معمولاً به اين دليل اتفاق مي افتد كه نوزادان به طور معمول سطح بيلي روبين بيشتري توليد مي كنند كه از آن به عنوان “زردي فيزيولوژيك” ياد مي شود. بيلي روبين كه به رنگ مايل به زرد است ، هنگام تجزيه سلول هاي قرمز خون توليد مي گردد. بيلي روبين توسط كبد از جريان خون خارج مي شود. در نوزادان تازه متولد شده ، بدن ممكن است بيش از فرآيند توليد كبد ، بيلي روبين توليد كند.

زردي فيزيولوژيك معمولاً ظرف چند روز پس از تولد ظاهر مي شود و طي دو هفته برطرف مي شود. انواع ديگر زردي نوزاد مي تواند به دليل نارس بودن ، مشكلات مربوط به شيردهي ، عفونت ، عدم تطابق گروه خون بين مادر و نوزاد و همچنين ساير مشكلات خوني يا كبدي باشد.

از آنجا كه بسياري از مادران و نوزادان پس از زايمان از بيمارستان خارج مي شوند ، ممكن است تا زماني كه نوزادان در خانه نباشند ، زردي ظاهر نشود. معاينه نوزاد تازه متولد شده معمولاً در چند روز اول توسط پزشك متخصص اطفال انجام مي شود. همراه زردي كلينيك باشيد تا اطلاعات كاملي در رابطه با علل زردي نوزاد به دست آوريد.

همان طور كه ذكر شد علت زردي بيلي روبين اضافي است ، ماده زائدي كه هنگام تجزيه گلبول هاي قرمز توليد مي شود. بيلي روبين به طور معمول در كبد تجزيه مي شود و از طريق مدفوع از بدن خارج مي شود. قبل از تولد نوزاد ، هموگلوبين در جنين و نوزادان تازه متولد شده يافت مي شود. به محض تولد ، آنها خيلي سريع هموگلوبين قديمي را تجزيه مي كنند كه باعث مي شود بالاتر از حد طبيعي بيلي روبين توليد كند كه در نهايت بايد توسط كبد از جريان خون فيلتر شود و براي دفع به روده ارسال گردد. با اين حال ، كبد نوزاد تازه متولد شده نمي تواند بيلي روبين را به همان سرعتي كه توليد مي شود فيلتر كند و در نتيجه باعث افزايش هيپربيلي روبينمي (بيلي روبين بيش از حد) مي گردد.

زردي نوزاد با شيردهي بسيار شايع است. اين نوع زردي در نوزاداني است كه به دو شكل جداگانه از شير مادر تغذيه مي شوند رايج است.

زردي شيردهي – در صورتي كه كودك خوب تغذيه نكند ، در هفته اول زندگي رخ مي دهد.

زردي شير مادر – اين زردي به دليل چگونگي تداخل مواد موجود در شير مادر در روند تجزيه بيلي روبين است. اين زردي پس از ۷ روز از تولد نوزاد اتفاق مي افتد و در ۲-۳ هفته به اوج خود مي رسد.

راه هاي درمان زردي نوزاد چيست ؟

در صورتي كه نوزاد شما به عارضه زردي مبتلا شده است شما بايد در ابتداي كار يك آزمايش بابت تعيين درجه زردي بدهيد . بعد از اينكه درجه زردي نوزاد شما مشخص شد بايد بابت اجاره دستگاه زردي و دريافت مشاوره با مجموعه زردي كلينيك تماس حاصل فرماييد .

اجاره دستگاه زردي نوزاد (دستگاه فتوتراپي)

مزاياي اجاره دستگاه زردي نوزاد

  • درمان سريع : اجاره دستگاه زردي نوزاد زمان درمان را كاهش مي دهد و داراي درمان سريع تري نسبت به ساير روش هاي درماني مي باشد . استفاده از اين روش درمان موجب مي شود كه زردي نوزاد شما در دو الي سه رو به صورت كامل بهبود پيدا كند .
  • مقرون به صرفه : مقرون به صرفه ترين روش درمان زردي استفاده از دستگاه زردي نوزاد در منزل است زيرا هزينه اجاره ي دستگاه و درمان در منزل بسيار كمتر از درمان در بيمارستان است . شما مي توانيد همين الان با كمترين هزينه نسبت به اجاره دستگاه فتوتراپي اقدام كنيد .
  • حضور مادر در كنار نوزاد : زماني كه شما نسبت به اجاره دستگاه زردي نوزاد اقدام مي كنيد ، نوزاد شما در منزل و توسط خود شما مورد درمان قرار مي گيرد و اين موضوع باعث مي شود مادر و نوزاد بالعكس بيمارستان كه مادر و نوزاد از هم دور هستند از هم جدا نشوند .
  • عفونت هاي بيمارستاني : يكي آلوده ترين محيط هاي هر جامعه اي بيمارستان هاي هستند . علت اين نكته عفونت هاي بيمارستاني و فضاي آلوده بيمارستان است . پس بهتر است به جاي بستري كردن نوزاد را در منزل درمان كنيم .

اجاره دستگاه زردي نوزاد و درمان زردي در خانه

ارائه كليه خدمات اجاره دستگاه زردي نوزاد از مركز درمان زردي كلينيك مي باشد. اجاره دستگاه زردي نوزاد با توجه به درجه زردي نوزاد براي درمان زردي در منزل در صورت تجويز پزشك ، مفيد و تاثير گذار خواهد بود. والدين محترم بايد به مراقبت هاي فتوتراپي در منزل و نكاتي نظير تغذيه و شيردهي به موقع و قرار دادن مناسب چشم بند براي پوشش چشم و پوشك دقت كنند. اجاره دستگاه زردي نوزاد در منزل و اثر بخشي آن كاملا به اثبات رسيده است. براي دريافت اطلاعات بيشتر از اجاره دستگاه زردي نوزاد در منزل و درمان زردي نوزاد تنها كافيست با شركت زردي كلينيك ارائه كننده مدرن ترين دستگاه هاي فتوتراپي از طريق خطوط ارتباطي ۴۴۵۲۳۰۷۵ – ۰۲۱ و ۰۹۱۹۲۳۱۷۱۳۱  تماس بگيريد.

کانال وبمسترها