سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

آموزش ثبت نام در صرافي كوينكس

آموزش ثبت نام در صرافي كوينكس

كوينكس يك صرافي هنگ كونگي است. اين صرافي در دسامبر سال 2017 ميلادي آغاز به كار كرده است. موسس و مدير اين صرافي آقاي يانگ هايپو است كه همچنين صاحب استخر Viabtc مي باشد.

به دليل اينكه كوينكس به ايرانيان نيز سرويس مي دهد توانسته است كاربران ايراني زيادي جذب كند. امكانات كوينكس نزديك به امكانات صرافي بايننس است و تفاوت چنداني ندارند. تنها مشكل صرافي كوينكس در حال حاضر كم بودن حجم معاملات در بعضي از ارزها است كه با ويژگي جديد AMM اين مشكل تقريبا حل شده است. در اين مقاله نحوه ي ايجاد اكانت در اين صرافي را به شما آموزش مي دهيم.

ابتدا بر روي لينك زير كليك كنيد تا وارد صفحه ي ثبت نام شويد (وارد صفحه اي مانند تصوير زير مي شويد)

 

Coinex.com

 

 

پس از وارد كردن آدرس ايميل، در فيلد Email بر روي دكمه ي Send كليك كنيد.

 

 

 

وارد ايميل خود شويد؛ كدي كه توسط صرافي كوينكس براي شما ايميل شده است را كپي كرده در كادر مشخص شده وارد نماييد.

در قسمت password يك كلمه عبور وراد نماييد. (توجه داشته باشيد كه رمز شما بايد حداقل شامل يك حرف بزرگ و يك عدد و شش حرف باشد.)

در صورتي كه كادر Referral code خالي بود كد زير را در آن قسمت وارد نماييد (مطابق با تصوير زير)

g6zr3

 

گزينه I’ve read and accept coinex terms of service را فعال كنيد و سپس بر روي دكمه ي Sign up كليك كنيد.

در صفحه ي جديد ثبت نام شما تكميل خواهد شد. (مطابق با تصوير)

بايد گزينه ي ورود دو مرحله اي را فعال كنيد كه دو گزينه ي TOTP كه همان ورود دو مرحله اي گوگل است و SMS Code دارد. پيشنهاد ما TOTP است پس روي آن كليك كنيد.

 

پس از دانلود نرم افزار طبق آموزش بر روي Next كليك كنيد.

 

در مرحله ي بعد يك QRcode نمايش داده مي شود كه بايد آن را با نرم افزار Authenticator اسكن كنيد. (اين نرم افزار در گوگل پلي و اپ استور در دسترس است.) بعد از اسكن كردن QRcode  يك كد شش رقمي در نرم افزار نمايش داده مي شود كه هر 60 ثانيه تغيير مي كند. (مانند رمز پويا)

بعد از وارد كردن كد بر روي دكمه Next كليك كنيد.

 

در صفحه ي بعد  دو عدد بايد وارد كنيد. ابتدا بر روي Send كليك كنيد تا يك كد شش رقمي به ايميل شما ارسال شود و كد را در كادر شماره 1 وارد كنيد و در كادر شماره 2 كد نمايش داده شده در نرم افزار Authenticator را وارد نماييد و سپس بر روي دكمه ي  Submitكليك نماييد.

 

ثبت نام شما با موفقيت انجام شد.

 

كوينكس مناسب ترين صرافي جايگزين بايننس براي ما ايراني ها است.

 

کانال وبمسترها