سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

پرايس اكشن چيست

بازارهاي مالي فراواني در دنياي امروز رونق يافته اند كه لازمه ي موفقيت در آنها داشتن دانش تكنيكال و تحليل نمودار است. عدم وجود محدوديت در بازارهاي مالي موجب شده است افراد بسياري مشتاق به حضور در اين بازارها باشند. براي كمك به افراد تازه وارد و يا حتي حرفه اي اين عرصه تكنيك هاي گوناگوني وجود دارد كه يك نمونه ي آن Price action است. در اين مقاله توضيحات كلي در خصوص پرايس اكشن ارائه مي شود كه خواندن آن خالي از لطف نيست.

پرايس اكشن چيست

لازمه ي موفقيت در بازارهاي مالي گوناگون تسلط داشتن بر حركات واقعي قيمت ها است. پرايس اكشن تكنيكي است كه با كمك آن مي توان حركت واقعي قيمت ها را پيش بيني بيني كرد. نحوه عملكرد پرايس اكشن به اين صورت است كه الگوهاي قيمت را تحليل مي كند. نتايج اين تحليل ها نظم حاكم بر بازار را مشخص مي كند. بسياري از تحليلگران گمان مي كنند بازارهاي مالي الگويي تصادفي دارند اما در واقع همه ي آنها از نظمي پيروي مي كنند كه با دقت مي توان به آنها دست يافت.

بسياري از معامله گران به استفاده از Price action تمايل نشان مي دهند زيرا در اين تكنيك با همه چيز به ساده ترين شكل ممكن برخورد مي شود. در اين تكنيك اطلاعات جامعي از بازار دريافت و تركيب مي شود. نتيجه اين تركيب پيش بيني درست بازار است به گونه اي كه هر معامله اي با كمترين زيان مواجه خواهد شد. استفاده از تكنيك پرايس اكشن علاوه بر ايجاد يك درك صحيح از عملكرد بازار به تريدر اين امكان را مي دهد كه در هر بازاري به موفقيت دست يابد.

تحليل پرايس اكشن

اساس كار پرايس اكشن

براي كسب موفقيت در تحليل هاي پرايس اكشن لازم است توجه ويژه اي به شكل، حجم، رشد، اندازه نسبي و … شمع هاي ژاپني شود زيرا اساس اين تكنيك بر پايه عملكرد شمع ها است. همچنين در اين مسير نبايد از ابزارهاي تحليل تكنيكال مانند ميانگين متحرك، خط روند، دامنه معاملاتي و … غافل شد. براي موفقيت در بازارهاي مالي بهتر است به يك تكنيك بسنده نشود. در نهايت بايد گفت استفاده از تكنيك پرايس اكشن به معناي ناديده گرفتن ساير تكنيك ها نيست.

استفاده از پرايس اكشن چه محاسني دارد؟

در بازار معاملات تجاري مي توان شاهد حضور تكنيك هاي تحليلي متفاوتي بود اما پرايس اكشن به همه ي آنها ارجحيت دارد زير اين تكنيك داراي محاسني به شرح زير است:

  • رايگان است.
  • در تمامي بازارهاي كارايي دارد.
  • محدوديت نرم افزاري ندارد.
  • سرعت بالايي دارد.
  • تداخل اطلاعات در آن ديده نمي شود.

بيشتر بخوانيد: اكسپرت آپشن

با توجه به اينكه افراد بسياري با سطح تخصص گوناگون تمايل به سودآوري در بازارهاي مالي جهاني دارند لازم است كه براي بهره بردن از آموزش فاركس و خدمات تكنيك پرايس اكشن تمرين و مطالعات وسيعي صورت گيرد زيرا تنها با تمرين مي توان به نحوه كار اين تكنيك آشنايي پيدا كرد. استفاده از اين تكنيك اگرچه بسيار پر سود و كارا است اما يادگيري آن مستلزم صرف زمان بسياري است. در نهايت بايد گفت هيچ ثروتي يك شبه به دست نمي آيد و هر كاري نيازمند مطالعه و تحقيق بسياري است.

کانال وبمسترها