سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

رزرو در هتل هاي شيراز و اصفهان سايت گاليور

رزرو در هتل هاي شيراز و اصفهان سايت گاليور

هتل فروغ در شيراز يك خانه سنتي قاجاري است كه به يك هتل بوتيك تبديل شده است.

اين خانه قديمي تازه بازسازي شده ، در قلب محله قديمي ، در اطراف دو حياط مرتب شده و بلافاصله حس مهمان نوازي را به شما منتقل مي كند.

اين هتل با زيبايي تزئين شده و يك عقب نشيني مسالمت آميز در منطقه شلوغ بازار است و اتاق هايي دلباز را ارائه مي دهد كه همراه با لحاف هاي بكر و حوله هاي تازه شسته شده ارائه مي شوند.

چرا در هتل فروغ اقامت داشته باشيم؟

اتاق هاي تزئين شده زيبا با تخت هاي راحت و تهويه هوا ، صبحانه مناسب با تخم مرغ ، آب و قهوه ، پرسنل مفيد و حياط شگفت انگيز

درباره هتل تخت جمشيد ، شيراز

هتل تخت جمشيد ، در مركز شيراز واقع شده است كه پايتخت فرهنگي ايران و در مجاورت ميراث باستاني اين سرزمين است.

هتل بين المللي تخت جمشيد از هفت طبقه تشكيل شده است كه شامل 104 اتاق دو تخته ، سوئيت ، رويال سوئيت ، كانكت و آپارتمان است. رستوران آپادانا ، در طبقه همكف ، در محيطي آرام و زيبا واقع شده است.

كافي شاپ و سفره خانه لوتوس به صورت 24 ساعته آماده پذيرايي از شما و مهمانان شما هستند. لابي هتل شامل مغازه هاي مختلف است. سالن هاي هديش و تاچر براي برگزاري كنفرانس ها ، سمينارها ، همايش ها و گردهمايي ها با بهترين خدمات در اختيار شماست. سالن پارسه كه در محيطي ساكت و آرام قرار دارد براي برگزاري مجالس خصوصي و جلسات مختلف شماست.

 

مجموعه ورزشي هتل شامل سونا ، جكوزي ، استخر شنا ، تجهيزات بدن سازي ، سالن بيليارد و آرايشگاه در سطح پايين هتل است كه براي راحتي مهمانان عزيز است.

درباره هتل هما ، شيراز – رزرو هتل شيراز

هتل هما لوكس و پنج ستاره شيراز ، در قلب گنجينه هاي بستان آزادي ، يكي از زيباترين باغ هاي شيراز واقع شده است ، امكانات يك هتل تجاري درجه يك را در كنار آرامش يك هتل تفريحي ارائه مي دهد .

 

اين هتل مجلل از امكانات تفريحي و ورزشي عالي ، غذاهاي بين المللي و ايراني برخوردار است و از جديدترين امكانات مطابق با آخرين استانداردهاي بين المللي برخوردار است. تمام اتاق هاي مجلل هتل با منظره اي رويايي از باغ گل و كوه هاي مرتفع و شهر شيراز.

فاصله از مراكز گردشگري: مقبره حافظ (حافظيه) در 3 كيلومتري شمال شرقي ، ارگ كريم خان ، 3 كيلومتري جنوب ، شاه ليقام 3 كيلومتري جنوب ، دروازه قرآن 3 كيلومتري شمال شرقي ، باغ جهانزاد ، 3 كيلومتري شمال شرقي ، آتاتورك (بازار و حمام) واقع شده است. و مسجد) در 3 خرمشهر جنوبي ، موزه پارس و غارهاي مشير ، 3 كيلومتري جنوب ، مقبره سعدي در 5 كيلومتري شرق نارنجستان و مسجد جامع 5 كيلومتري جنوب شرقي ، باغ دلگشا 5 كيلومتري شرق ، باغ ارم 1 كيلومتري شمال شرقي ، باغ عفيف آباد 7 كيلومتري جنوب غربي ، درياچه ماهارولدار ، 35 كيلومتري جنوب شرقي ، تخت جمشيد ، 55 كيلومتري شمال شرقي ، پاسارگاد و رستم ، 80 كيلومتري. شمال شرقي

رزرو هتل در اصفهان

در اينجا قديمي ترين هتل در خيابان چهارباغ عباسي ، اصفهان ، ايران ، آسيا ، ميراث تكرار نشدني در سبك معماري اصفهان ، از دوران شكوه صفوي ، قرار دارد. موزه عباسي اصفهان ، اكنون يك بناي 300 ساله در قلب شهر اصفهان است ، موزه اي كه "Nesf-Jahan" (به معناي نصف جهان) ناميده مي شود ، بناي يادبودي كه به عنوان گردشگران محلي و بين المللي ، مورخان ، ادعا مي كنند معماران برجسته و جهانگردان حرفه اي ، لقب "زيباترين هتل جهان" را يدك مي كشند.

در اينجا ، روح زندگي در نقوش و نقاشي ها ، تأثير متقابل رنگ ها و نور و روان بودن زيبايي براي هنر اصيل به پايتخت تسليم شده و بر روي بدنه ساختمان كشيده شده است ، انگار كه در اطراف در و ديوار است در امتداد مسير پياده روي به گذشته و حال ، كه در آن الگوها زنده مي شوند و زيبايي هنر پيشينيان را در چشم بيننده ترسيم مي كنند ، زنده مي شوند.

درباره هتل بين المللي پارس ، شيراز

هتل بين المللي پارس يكي از مجلل ترين ساختمانهاي شيراز با معماري شورانگيز است ، اين يك مكان ديدني و برجسته در شهر است كه داراي يك لابي با شكوه ، فضاهاي عمومي چشمگير و اتاق هاي خواب راحت است.

 

هتل بين المللي پارس هتلي با استعداد براي ارائه خدمات است. اين هتل از كليه امكانات و خدمات يك هتل پنج ستاره لوكس همراه با جاذبه و فضاي منحصر به فرد در خانه برخوردار است.

 

هتل پارس داراي دو برج 13 طبقه جداگانه با 188 اتاق و 27 سوئيت و دو آپارتمان است.

درباره هتل ارگ ، شيراز

هتل ارگ در شيراز يكي از بهترين مكانهاي شيراز براي اقامت است. نوسازي هاي اخير آن را به مكان مهيج تري براي ميهمانان تبديل كرده است.

هتل ارگ در قلب شهر و در فاصله پياده روي تا اكثر نقاط توريستي واقع شده است و هنوز هم در روز و شب آرام و ساكت است و به مهمانان ما اين فرصت را مي دهد تا شهر و جاذبه هاي آن را مشاهده كنند و در همان زمان.

اين هتل از 64 اتاق مدرن و دنج ، يك لابي فوق العاده آرام ، يك كافي شاپ خوب و گرم ، كافي نت كاملاً مجهز و پر از غذاهاي خوشمزه ، رستوران نوشيدني و دسر تشكيل شده است كه همگي مشتاق كمك و استقبال كاركنان هستند. فاصله هتل تا فرودگاه اصلي بين المللي شيراز كمتر از يك ساعت رانندگي است.

هتل صدف كيش

شرح:

سفري به ياد ماندني در جزيره كيش با اقامتي دلپذير در هتل لوكس صدف داشته باشيد! هتل چهار ستاره برتر سورين صدف كه به شكل پوسته اي با تزئينات شگفت انگيز و تزئينات مدرن ساخته شده است ، در يك فضاي آرام و با خدمات خارق العاده ميزبان تعداد زيادي بازديد كننده است.

امكانات:

اين هتل به عنوان يكي از بهترين هتل هاي كيش ، شامل اتاق ها و سوئيت هاي كاملاً مجهز بر اساس استانداردهاي جهاني ، لابي خيره كننده با آسانسور پانوراما و پله هاي درخشان كه به زيبايي در بالاي آسانسور پيچيده شده اند و رستوران هاي خارق العاده اي مانند رستوران كوه نور (كوه كوه سبك) داخل يك كوه مصنوعي با چشمه هاي زيبا كه غذاهاي ايراني و بين المللي را سرو مي كند و يك كافه خوب ، رضايت ميهمانان را جلب مي كند.

 

 

کانال وبمسترها