سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

آموزش دوربين‌هاي مداربسته تحت شبكهIP

معرفي دوره جامع آموزش دوربين‌هاي مداربسته تحت شبكهIP

آموزش دوربين هاي مداربسته تحت شبكه

آموزش دوربين هاي مداربسته تحت شبكه

معرفي دوره:

ابتدا بايد معرفي داشته باشيم از دوره جامع آموزش دوربين‌هاي مداربسته تحت شبكهIP ، دوربين هاي مداربسته و شبكه هاي كامپيوتري

خلاصه اطلاعات مفيد دوره :

سرفصل هاي دوره:

 • آموزش شبكه‌هاي كامپيوتري در حد نياز دوربين‌هاي مداربسته
 • آموزش شبكه‌هاي پسيو و آشنايي با سخت افزارهاي شبكه‌هاي كامپيوتري
 • معرفي قطعات و تجهيزات مورد استفاده در دوربين‌هاي مداربسته تحت شبكه
 • آشنايي با انواع دوربين‌هاي مداربسته تحت شبكه و دستگاههاي ركوردر آن
 • آشنايي با انواع سرورها و سوئيچ‌هاي قابل برنامه ريزي
 • كار با انواع دوربين‌هاي تحت شبكه و معرفي منوها و آموزش تمامي قسمت‌هاي آن
 • كار با انواع NVR  معرفي منوهاي داخلي آن‌ها
 • انتقال تصوير در بسترهاي شبكه‌هاي Lan, Wan,Wireless Lan و P2P
 • معرفي انواع بسترهاي انتقالي و فيبر نوري
 • آشنايي با انواع سيستم هاي آناليتيك و هوشمند دوربين هاي IP
 • معرفي انواع نرم افزارهاي حرفه اي سيستم هاي نظارت تصويري
 • دوره در حال آپديت …

مزاياي اين دوره:

وجه تمايز اين دوره با ديگر دوره ها در پشتيباني مادام العمر ، 100% تضمين بازگشت وجه در صورت عدم رضايت، تمرين و نمونه‌هاي عملي، به روز رساني دائم دوره( تا هر وقت مطالب جديدي ارائه شود و براي تهيه كنندگان اين دوره بصورت رايگان ارسال ميگردد)، برترين روش تدريس دنيا و تقديم تمامي فيلم هاي دوره به شماست.

 

اطلاعات تكميلي :

 

دوره جامع آموزش دوربين‌هاي مداربسته تحت شبكهIP بدون شك يكي از برترين دوره‌هاي سيستم‌هاي نظارت تصويري در ايران است، ما براي اين ادعا دلايل قابل تاملي داريم:

1- مدرس اين دوره (مهندس محمود عين القضاتي) داراي مدرك كارشناسي ارشد در رشته IT و گرايش شبكه هاي كامپيوتري هستند.

همچنين ايشان يكي از برترين پيمانكاران سيستم‌هاي نظارت تصويري تحت شبكه ، دوربين‌هاي مداربسته و  يكي از شبكه كاران مطرح در سطح كشور هستند كه به واسطه پروژه هاي متعدد و بزرگ در سطح پروژه‌هاي ملي شامل تجربه هاي بي نظيري مي باشند كه در اين دوره به بيان اين تجارب نيز مي پردازند.

(ليست پروژه هاي اجرايي)

2- با تهيه اين دوره ميتوانيد دوره آموزش دوربين هاي مداربسته مخصوص بازار كار كه آموزش سيستم هاي نظارت تصويري HD است را بصورت هديه از وب سايت آكادمي كاوش ارتباط دريافت كنيد .

3- در اين دوره به صورت كامل در مورد شبكه هاي كامپيوتري آموزش داده و بحث ميشود كه دانشجويان عزيز در صورت برخورد با مشكل و ايراد حتي در پروژه هاي خودشان ميتوانند با پشتيبان هاي ما تماس گرفته تا با كمك پشتيبان خود مشكل پروژه را رفع نمايند.

4- اين دوره بصورت دائم در حال آپديت مي باشد و جديدترين تكنولوژي ها در زمينه دوربين هاي مداربسته به همراه آموزش هاي آن ها براي كساني كه اين دوره را تهيه ميكنند ارسال ميگردد.

5- دوستاني كه در اين دوره شركت ميكنند ميتونن دوره حرفه اي آشنايي و آموزش كار با نرم افزارهاي نظارت تصويري امنيتي(آناليتيك) را با 50% درصد تخفيف تهيه كنند.

حالا كه در اين صفحه حضور داري قطعاً قراره تصميم بزرگي بگيري!!!

براي اين تصميم بزرگ و هدفمند لطفاً با دقت و حوصله مطالب پايين رو مطالعه كن و به هيچ وجه نگران پرداخت هزينه دوره نباش …

 

با توجه به اينكه در حال حاضر نرخ ارز و طلا در كشور ما بدليل تحريم هاي بي رحمانه كشورهاي غربي به شدت بالا رفته نياز به امنيتي در سطح بالاتر براي حفظ دارايي ها بيشتر احساس ميشود.

به همين دليل در اين اوضاع، رشد كسب و كارهايي از جمله سيستم‌هاي امنيتي و نظارت تصويري به شدت افزايش يافته در اين بازار هركسي كه حرفه اي تر عمل كند يقيناً جايگاه بهتري در رشد خود و در ميان مشتريان خواهد داشت.

در بسياري از پروژه‌ها، كارفرمايان از ضعف سيستم نظارتي خود گلايه دارند كه اين از ضعيف بودن فروشنده و مجري آن سيستم نظارتي نشات ميگيرد كه در ابتدا محاسبات و مشاوره خوبي را براي كارفرما ارائه نداده و حتي اجراي خوبي نيز نداشته است.

ما در دوره جامع آموزش دوربين‌هاي مداربسته تحت شبكهIP  قصد داريم دوستان و همكاراني كه در اين حوزه فعاليت ميكنند را به مديران پروژه‌هاي حرفه‌اي تر تبديل كنيم تا با داشتن اطلاعات و آموزه‌هاي بهتر و برتر نسبت به ديگر همكاران بازار كار را در دست بگيرند و رضايت كارفرمايان را نيز جلب كنند.

 

در مسير خود با افرادي مشورت كنيد كه قبل از شما به نتايج دلخواهتان رسيده‌اند.(ناپلئون هيل)

 

دوره جامع آموزش دوربين‌هاي مداربسته تحت شبكهIP شامل 18 قسمت مي باشد ( دائماً در حال آپديت مي باشد) كه احتمالاً اين دوره تا حدود 25 قسمت ادامه پيدا خواهد كرد و فايل‌هاي نظارت پروژه، بازديد پروژه، نرم افزارهاي جانبي ( طراحي، محاسباتي، نظارتي) در فايلهاي پيوست آن قابل دانلود مي باشد.

 

هزينه‌اي كه بابت اين دوره انجام ميدهيد ممكنه حتي از اجراي كوچكترين پروژه‌ي شما هم كمتر باشد ضمن اينكه دوره سيستم‌هاي نظارت تصويري مخصوص بازار كار را نيز از ما بصورت هديه دريافت ميكنيد.

 

فايل هاي اين دوره با بالاترين كيفيت و در لابراتوار اختصاصي وب سايت كاليت آماده سازي شده اند تا دانشجو براي ديدن و شنيدن اين فايل ها دچار مشكل بي كيفيت بودن فايلها نشود.

 

توانمندي دانشجويان پس از گذراندن اين دوره:

 • تبديل شدن به مشاور و كارشناس برتر سيستم هاي نظارت تصويري و امنيتي
 • تبديل شدن به يك تحليل گر سيستم هاي امنيتي و دوربين هاي مداربسته
 • راه اندازي و مديريت پروژه هاي بزرگ نظارت تصويري بدون هيچ محدوديتي
 • توانايي كسب درآمد بعنوان مشاور سيستم هاي امنيتي
 • آمادگي براي شركت در دوره برترين نرم افزارهاي حرفه اي سيستم هاي نظارتي دنيا
 • تخصص در بحث تحليل و شناسايي باگهاي امنيتي سيستم هاي نظارتي و امنيتي
 • ارائه دادن راهكارهاي نظارت تصويري براي ارگان هاي مختلف
 • ارائه راهكار در زمينه شبكه هاي كامپيوتري

 

 

هزينه سرمايه گذاري در اين دوره : 12,500,000 ريال( در حال حاضر با 40% درصد تخفيف ارائه ميشود)

نحوه دريافت دوره:

در ابتدا در وب سايت كات ارتباط ثبت نام كنيد و مشخصات كامل خود را وارد نماييد، سپس دوره جامع آموزش دوربين‌هاي مداربسته تحت شبكهIP  را از سبد محصولات انتخاب فرماييد. 

پس از واريز مبلغ دوره به دو صورت اين دوره در اختيار شما قرار ميگيرد كه يكي در پنل كاربري خودتان در وبسايت و ديگر اينكه لينكهاي دوره براي شما به ايميلي كه در هنگام ثبت نام وارد كرديد ارسال ميگردد.

آموزش فتوشاپ

کانال وبمسترها