سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

بك لينك خريد كنيم؟ رپورتاژ دائمي چطور؟

خريد بك لينك اگر بد است چرا سايت هاي مطرح مثل ديجي كالا هم اقدام به خريد بك لينك مي كند؟

ابتدا لازم هست سئورا تعريف كنيم و رابطه سئو با بك لينك را هم مشخص كنيم. سئو به طور كلي به هركاري كه باعث بهترشدن سايت (ازنظرگوگل) و احيانا سايرجستجوگرهر شود،مي‌گويند.

مثلا نام دامنه و ارتباط موضوعي نام دامنه يك مورد خيلي خيلي كوچك از اين موارد هست. يا مورد مهمتر در سئو، محتوا و متن نوشته شده و جذابيت و خوراك بودن آن هست.

چرا سئو گره خورده به بك لينك و رپورتاژ آگهي ؟

وبسايت ها براي بالا آمدن در نتايج گوگل نياز به رتبه و اعتبار دارند و اين رتبه و اعتبار از طريق مختلف ازجمله داشتن بك لينك و رپورتاژ به دست مي‌آيد.

درحقيقت تمام سايتهايي كه در نتايج گوگل در صفحه 1 هستند از نظرسئوي داخلي خوب و بعضي ها بسيار خوب هستند و فقط در رتبه ي دامنه رقابت ميكند.مثلا مجبور هستند مدام رپورتاژ خريد كنند تا از رقبا عقب نمانند.

بك لينك

البته سايتهاي مهم دولتي يا سايتهاي كه برندسازي كردند در سئو تصميمات ديگري دارند و به طور مثال سايت خبرگزاري بارها اسمش در جاهاي مختلف خواسته يا ناخوسته مي آيد و رتبه ميگيرد.

اما يك فروشگاه اينترنتي را جاي معرفي نميكنند مگر اينكه پولي دريافت كرده باشند. پس مدير فروشگاه بايد بابت يك معرفي مبلغي هم پرداخت كند. و اين بخشي از سئو حساب مي شود.

هزينه بك لينك چقدر مي شود ؟

براي تهيه بك لينك بهتره اول بررسي كنيد كه اگر لينك اول شديد چقدر سودآوري خواهيد داشت.

مثلا در عبارت خريد اجاق گاز ، لينك 1 گوگل اگر باشيد ، چقدر فروش و درآمد خواهيد داشت ، اين به شما براحتي كمك مي كند كه بدانيد رقبا در اين كيورد چه ميزان حاضرهستند هزينه كنند.

يعني وقتي فروشگاهي فروش 100ميليوني اجاق گاز را دارد و لينك 1 هست ، در نتيجه حتما اين فروشگاه ماهانه چند ميليون هزينه رپورتاژ و بك لينك مي كند كه جايگاهش را از دست ندهد.

شما براي رسيدن به آن جايگاه ، بايد حجم بك لينك ها و سئوي سايت خودتان را بهتر و بالاتر از آن بكنيد.

البته راه ديگر بررسي كه فني تر و اصولي تر هست ، بررسي رتبه ي و حجم بك لينك هاي سايت هاي رقبا در كيورد مد نظر هست.

از كجا بك لينك خريد كنيم؟

براي خريد بك لينك بهترين گزينه اين هست كه خريد نكنيد ، اما چاره ي كه نباشد بايد خريد كنيد! كسي شما را رايگان معرفي نمي كند الي سوشيال. يعني خودتان اگر توانايي اين را داريد كه در اينستاگرام ، توييتر ، يوتيوب ، و .. همزمان با سايت فعاليت كنيد و محتواي مخصوص سوشيال را هم تهيه كنيد ، فكر ميكنم بك لينك نياز نخواهيد داشت. البته بايد در سوشيال موفق باشيد و فالوور هاي واقعي به پيج و صفحه ي شما واقعا ارزش بدهند( خريد فالوور را فراموش كنيد براي هميشه و هيچ وقت به دردتان نخواهيد خورد و حتي پيج را نابود مي كند).

خريد بك لينك و رپورتاژ آگهي

خريد بك لينك سريع و راحت در بكوريتي

براي خريدبك‌لينك پيشنهاد مي شود از سايت بكوريتي استفاده كنيد و در اين سايت ميتوانيد در بين سايتها ، وبسايتي كه بهتر و ارزانتر هست را انتخاب كنيد.

کانال وبمسترها