سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

بهترين متد جوانسازي بدون جراحي

بهترين متد جوانسازي بد ون جراحي عنوان توجه برانگيزي براي كساني است كه به حفظ زيبايي و جواني خود اهميت مي دهند. از آن جا كه اين روز ها هر كسي به جوان ماندن و زيبايي صورت خود اهميت زيادي قائل است، متد هاي متعددي در اين زمينه به وجود آمده اند كه استقبال بالايي هم دارند. گذشت زمان و عواملي چون جاذبه ي زمين، استفاده از محصولات نا مناسب و ... منجر مي شوند مثل دوران جواني صورت شاداب و صافي نداشته باشيم و رفته رفته شاهد تغييرات چشمگيري در آن شويم؛ تغييراتي همچون افتادگي پلك ها، افتادگي غبغب، افتادگي ابرو، بروز چين چروك در قسمت هاي مختلف صورت اعم از دور چشم، پيشاني، گونه ها و ... براي رفع اين تغييرات و به طور كلي جوانسازي صورت بهترين كار ليفتِ كل و يا قسمتي از صورت است. همان طور كه مي دانيد ليفت‌صورت به معناي كشيدن پوست صورت بوده و از طريق متد هاي مختلف و متعددي انجام مي گيرد.

ليفت‌صورت بدون جراحي بهتر است يا با جراحي؟

https://drmostoufi.com/wp-content/uploads/2021/01/267055.jpg

جراحي از جمله متداول ترين روش هايي است كه براي ليفت و جوانسازي صورت استفاده مي شود. اما اين روشِ تهاجمي از جمله پر ريسك ترين متد هاي كشيدن صورت است، چرا كه حين عمل فرد بيهوش شده و بايد برش هاي مختلفي در صورت او ايجاد شوند. به همين دليل با اين كه ليفت صورت با جراحي، ماندگار ترين متد به وجود آمده تا الان است، اما كمتر كسي ريسك آن را پذيرفته و تن به تيغ جراحي مي دهد.

https://drmostoufi.com/wp-content/uploads/2021/01/2604.jpg

در نتيجه توصيه مي كنيم از متد هاي جوانسازي بدون جراحي استفاده كنيد و به يك نتيجه ي كم خطر تر و در عين حال تضمين شده برسيد.

 از آن جا كه ليفت صورت بدون جراحي بهتر از جراحي است در تيتر بعدي متداول ترين متد هاي مورد استفاده در اين روش را معرفي كرده ايم.

بهترين متد هاي جوانسازي بدون جراحي

https://drmostoufi.com/wp-content/uploads/2021/01/636672.jpg

براي ليفت صورت اعم از ليفت بيني ، ليفت غبغب، ليفت ابرو و پيشاني و ... جدا از جراحي متد هاي ديگري هم وجود دارد كه بهترين مورد هاي آن عبارتند از:

  • تزريق بوتاكس: در اين روش ماده اي به قسمت مورد نظر تزريق شده و آن جا را اصطلاحاً فلج مي كند. براي مثال در ليفت ابرو و پيشاني با تزريق بوتاكس بسته به ميزان بوتاكس تزريق شده عضله هاي اخم و چين هاي مربوط به آن صاف مي شوند.
  • تزريق ژل: در اين روش نيز ژل مخصوصي را از طريق سورنگ به صورت تزريق مي كنند و قسمت هاي تو رفته پر مي شوند و در نتيجه چروك ها از بين مي روند.
  • تزريق چربي: تزريق چربي نيز همچون تزريق ژل عمل مي كند، با اين تفاوت كه در اين متد چربي ها از بدن فرد گرفته شده و به صورتش تزريق مي شوند.
  • ليفت با نخ: در ليفتِ با نخ پس از آن كه بي حسي موضعي انجام مي گيرد، متخصص با استفاده از نخ محل يا محل هاي مورد نظر را ليفت مي كند. ليفت با نخ دوره ي نقاهت نداشته و جزء ماندگار ترين روش هاي جوانسازي بدون جراحي محسوب مي شود.
  • و متد هاي ديگري نظير ليفت با انواع ليزر ها، مزوتراپي، ميكرودرم، كربوكسي تراپي، ميكرونيلدينگ، هايفو تراپي، اولتراسوند كويتيشن و ...

گفتني است از روش هاي فوق، براي ليفت بيني تزريق ژل و ليفت با نخ، براي ليفت غبغب هايفو تراپي، ليزر با آر اف و اولتراسوند كويتيشن و براي ليفت ابرو روش هاي تزريقي، هايفو تراپي و ليزر، روش هاي مناسبي هستند.

چند مورد از بهترين مزيت هاي جوانسازي بدون جراحي

https://drmostoufi.com/wp-content/uploads/2021/01/819303.jpg

ليفت صورت بدن جراحي از مزيت هاي بيشماري برخوردار است كه چند مورد از آن ها شامل موارد زير مي شوند:

  • با استفاده از روش هاي جوانسازي بدون جراحي، پوست صورت شما به چيزي حدود ۵ تا ۱۰ سال پيش خود باز مي گردد.
  • اين متد ها در مقايسه با ليفت با جراحي نه تنها كم خطر تر هستند بلكه از ماندگاري قابل قبولي هم برخوردار مي باشند.
  • هزينه هاط جوانسازي بدون جراحي به مراتب كمتر از جراحي بوده و بسيار مقرون به صرفه است.
  • ليفت صورت از طريق بهترين متد هاي جوانسازي بدون جراحي، داراي حداقل ترين عوارض جانبي بوده و از مطلوبيت بسيار زيادي برخوردار است.
  • و ده ها مورد ديگر كه منجر شده اند توصيه كنيم اگر مي خواهيد زمان را به عقب برگردانده و تا ۱۰ سال جوان تر شويد، بدون تعلل اقدام كنيد.

به عنوان نكته ي پاياني نا گفته نماند بهتر است حتما با يك پزشك متخصص مشورت كنيد تا او بنا بر اولويت ها و درخواست شما بهترين متد جوانسازي بدون جراحي را معرفي كند. يكي از دغدغه هاي اصلي كساني كه قصد دارند جوانسازي پوست انجام دهند پيدا كردن يك پزشك مجرب و يك مركز زيبايي قابل اعتماد مي باشد. يكي از اصلي ترين نكات اين مي باشد كه به يك مركز و پزشك قابل اعتماد مراجعه كنيم تا بعد از عمل به مشكل غيرقابل جبراني برخورد نكنيم. اگر دغدغه ارائه كار خوب را داريد و به دنبال بهترين دكتر جوانسازي پوست هستيد، به شما كلينيك زيبايي دكتر سحر عماد مستوفي را معرفي مي كنيم. با مراجعه به كلينيك دكتر عماد مستوفي از بهترين كيفيت خدمات برخوردار شويد و از زيبايي و جواني خود لذت ببريد.

https://drmostoufi.com

تعيين وقت: ۰۲۱-۸۸۱۹۳۹۶| ۰۹۳۸۵۳۰۹۳۸۷

کانال وبمسترها