سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

5 مورد از مهم ترين ويژگي هاي تقويم روميزي واژه گستر!

 

شايد براي شما اين سوال پيش آيد كه يك تقويم روميزي خاص چه ويژگي هايي ممكن است داشته باشد؟! مخاطبان عزيز قبل از خريد تقويم روميزي بايد به نكاتي توجه داشته  باشند، تا بهترين ابزاري كه مده نظر آن ها است (چه از نظر تبليغاتي و چه از لحاظ كاربردي بودن) را سفارش دهند. مجموعه واژه گستر با ارائه بهترين نمونه هاي تقويم روميزي كه از هر لحاظ با كيفيت هستند، همواره همپاي شما در عرصه تقويم روميزي مي باشد. با ما در ادامه همراه باشيد تا شما را با نكاتي بسيار جذاب كه هنگام خريد تقويم روميزي بايد به آن ها توجه داشته باشيد آشنا كنيم.

 

مشاوره تخصصي قبل از خريد تقويم

قبل از هر چيزي براي ثبت سفارش تقويم روميزي، شما بايد اين نكته را بدانيد كه مخاطبان هدف شما چه كساني هستند و براي چه قشري از جامعه قصد داريد تقويم روميزي چاپ كنيد. شما متناسب با مخاطبان هدفي كه داريد بايد نوع تقويم را مشخص كنيد و در نظر داشته باشيد كه چه تعداد تقويم براي شما لازم است تا به مقصودتان كه معرفي برند خود به مشتريان عزيز است برسيد. مشاوران مجموعه واژه گستر با دارا بودن از تخصص بالايي كه در اين زمينه دارند بهترين مشاوره را در اين زمينه در اختيار شما قرار مي دهند تا از هر لحاظ بهترين باشيد.

 

 

استفاده از بهترين متريال ها در ساخت تقويم

كيفيت در تقويم روميزي حرف اول را مي زند. شما بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه تقويمي كه خريداري مي كنيد، در توليد آن از بهترين متريال ها استفاده شده باشد. اين محصول قرار است به مدت يك سال در معرض ديدگان مخاطبان باشد، پس اگر از اجناس مرغوبي در تهيه آن استفاده نشده باشد دوام لازم را نخواهد داشت و باعث دلسرد شدن مخاطبان نسبت به تقويم و تبليغات شما خواهد شد.

 

سفارش تقويم روميزي به صورت كاملا اختصاصي

عموما تقويم هاي روميزي از روي نمونه كارهاي قبلي كه چاپ شده اند، مجددا درخواست چاپ داده مي شوند و تنوع در نوع سفارش آن ها كم است. مي توان اين گونه گفت كه شما مي خواهيد تقويم را با سليقه خودتان انتخاب كنيد و رنگ بندي و ساير موارد ديگر را شخصي سازي كنيد.

سوال: آيا مي توان تمام جزئيات تقويم را به صورت اختصاصي سفارش داد؟!

پاسخ: اين سوالي است كه در مجموعه واژه گستر به آن پاسخ بله مي دهيم.

شما مي توانيد تقويم روميزي دلخواه خودتان را با هر طرح و نقشي كه به آن علاقه مند هستيد در اين مجموعه سفارش دهيد. اين امكان براي شما فراهم شده است تا تمام جزئيات تقويم روميزي را از كوچك ترين تا بزرگ ترين قطعه، هر طور كه مايل هستيد سفارش دهيد.

 

ارسال نمونه كار به سراسر كشور

بررسي ها نشان داده است كه هنگام خريد هر جنسي، اگر آن را از نزديك لمس كنيم به بهترين شكل ممكن و با آسودگي خاطر مي توانيم خريدي دلچسب داشته باشيم. تقويم روميزي نيز از اين قاعده مستثنا نيست و اگر مدل هاي مختلف آن را هنگام خريد از نزديك لمس كنيد و تمام جزئيات آن را مشاهده كنيد، مي توانيد بهترين خريد را داشته باشيد.

يكي از ويژگي هاي مهم تقويم روميزي واژه گستر اين است كه اين مجموعه در هر نقطه اي از ايران عزيز كه باشيد تقويم روميزي را براي مشاهده شما هم وطن عزيز ارسال مي كند تا با رضايت كامل خريد كنيد.

 

 

حذف واسطه ها | از توليد به مصرف

يكي از اصلي ترين دلايل افزايش قيمت محصولات، وجود دلالان بسيار در صنعت است كه باعث مي شود محصول توليد شده چند دست بچرخد تا در آخرين مرحله به دست مصرف كننده برسد. هر يك از دلالان با كشيدن درصدي از سود بر روي قيمت تمام شده محصول، سبب مي شوند تا محصول با قيمت بالا تري به دست مصرف كننده برسد. مجموعه واژه گستر با دارا بودن از چاپخانه اختصاصي و بهره گيري از  بهترين ابزارآلات چاپ همواره در تلاش است تا بهترين محصول را به دست مشتريان عزيز برساند. محصولات اين مجموعه مستقيما از درب چاپخانه به دست مشتريان مي رسد و تمام واسطه ها در اين بين حذف شده اند. همين امر سبب شده تا محصولات با مناسب ترين قيمت به دست مصرف كنندگان عزيز برسند.

 

سخن پاياني ...

ويژگي هايي كه براي شما ذكر شد، همه و همه در كنار هم باعث شده اند تا واژه گستر در عرصه فروش تقويم روميزي در كنار بزرگاني چون دي جي كالا، چاپ متين و سالنامه برگ قرار گيرد. از شما متشكريم كه تا پايان همراه ما بوديد و به اميد اينكه از اطلاعاتي كه در اختيار شما قرار داديم راضي بوده باشيد.

 

منابع:

https://vajegostar.com

https://baelm.net

کانال وبمسترها