سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

مزايا اسكرابر فلامك ماشين

جدول اطلاعات

عنوان مقاله

مزيت‌هاي استفاده از اسكرابر

كلمه كليدي اصلي

اسكرابر

كلمات كليدي

زمين شوي صنعتي - كفشوي صنعتي

 

نظافت و تميزي هميشه يك مسئله مورد تحسين و حمايت بشر بوده است. همه ما روزانه محيط اطراف خود را تميز و دور از آلودگي مي‌نماييم‌. اما آيا تا به حال به اين فكر كرد‌ه‌ايد كه در محيط‌هاي بزرگي نظير كارگاه‌ها، پاساژ‌ها و مراكز خريد، فرودگاه‌ها و... امر نظافت به چه صورت اعمال مي‌شود؟ در حقيقت در اين مكان از اسكرابر كه با نام‌هاي زمين شوي صنعتي و يا كفشوي صنعتي نيز شناخته مي‌شود، استفاده مي‌شود. اين دستگاه فوق العاده كه داراي مكانيزمي تقريبا خودكار است فضاي كف محيط‌هاي بزرگ را به خوبي شستشو داده و برق مي‌اندازد. استفاده از اسكرابر مزاياي بسياري را براي صاحبين اين امكان به همراه دارد كه در ادامه مورد بررسي قرار خواهيم داد.

  • زيبا و پاك سازي محيط

بدون شك تميز كردن كف زمين با تي و وسايل شتستشو دستي يك امر وقت‌گير است. اگر صحبت در مورد مكان‌هاي بزرگي نظير مراكز خريد باشد نه تنها وقت‌گير است بلكه حتي غيرممكن است. در نتيجه محيط مورد نظر از نظافت كافي برخوردار نخواهد بود و سبب جذب مشتري نخواهد شد به خصوص در شرايط كرونايي حال حاضر كه تميزي محيط چند برابر گذشته حائز اهميت است. همه ما با ورود به فضاهاي بزرگ از خنكي، زيبايي و تميزي آن لذت مي‌بريم اما اگر با ورود به چنين فضايي با كثيفي مواجه شويم به هيچ عنوان دوباره قصد ورود به آن مكان را پيدا نمي‌كنيم. در واقع زيبايي، تميزي و حتي ميزان براق بودن محيط از مواردي است كه سبب جذب افراد مي‌شود و صاحبان اين مكان‌ها به خوبي از اين مورد اطلاع دارند. بهترين راه براي كسب اين نظافت استفاده از اسكرابر است كه به بهترين شيوه، اين مهم را ممكن مي‌سازد.

كاهش نيروهاي خدماتي

پيش‌تر گفتيم كه شستشوي محيط‌هاي بزرگ به صورت دستي ممكن نيست اما حتي اگر شخصي قصد عملي كردن آن را داشته باشد بايد تعداد بسيار زيادي از نيروهاي خدماتي را به كار بگيرد كه اين امر نيازمند صرف هزينه كلاني است. چنين امر دور از ذهني علاوه بر خرج هزينه بالا، سبب شلوغي محيط در محيط‌هاي پرتردد و همچنين عدم كسب نظافت مورد نظر خواهد بود چرا كه سطح تميزي قابل كسب از طريق نظافت با اسكرابر با نظافت دستي به هيچ وجه قابل مقايسه نيست. در صورت استفاده از اسكرابر، شما تنها به تعداد انگشت شماري جهت كنترل دستگاه نياز داريد و بس! يك اسكرابر خود با پاشيدن آب و مواد شوينده و شستشوي سطح با آنها از طريق برس‌هاي چرخشي خود به راحتي سطح را به بهترين شكل شستشو داده و در آخر با سيستم مكنده تعيبه شده در پشت، آب، شوينده‌ها و آلودگي‌ها را از روي سطح به صورت كامل جمع مي‌كند.

انواع زمين شوي صنعتي

دستگاه زمين شوي صنعتي در مدل هاي مختلف ساخته شده كه هر كدام از آنها براي نظافت مكان خاصي استفاده مي شود. براي مثال، از سوييپر و جاروي خياباني براي تميز كردن معابر و خيابان هاي شهر استفاده مي گردد. اما به طور كلي، زمين شوي صنعتي از نظر منبع تغذيه به دو نوع برقي و باتري دار تقسيم بندي مي شود كه در ادامه به طور كامل شرح داده ايم.

زمين شوي باتري دار: براي استفاده از دستگاه زمين شوي صنعتي از نوع باتري دار، دستگاه بايد در مدت مشخصي شارژ شود. مدت زمان كار كردن زمين شوي شارژي بستگي به ظرفيت باتري دارد. اين مدل دستگاه ها براي محيط هايي مناسب است كه به تعداد كافي كابل برق وجود ندارد.

زمين شوي برقي: اسكرابرهاي برقي  با اتصال به برق شهري كار مي كنند و در زمان استفاده از آنها هيچ محدوديتي از نظر تمام شدن باتري وجود ندارد. اما بهتر است براي انتخاب اين نوع زمين شوي صنعتي به مشخصات، مساحت و همچنين ميزان شلوغي محيط دقت كرد.

در يك ساعت چه مساحتي از محيط با اسكرابر برقي تميز مي شود؟

 مساحتي كه توسط اسكرابر برقي در يك ساعت تميز مي شود به پارامترهاي مختلف بستگي دارد كه هم به محيط و هم به ساختار دستگاه مربوط مي شود. هر چقدر پهناي شستشوي دستگاه و ظرفيت مخزن هاي آن بيشتر باشد مي تواند در مدت زمان بيشتري كار كند. و همچنين اگر ميزان آلودگي محيط بيشتر باشد مخزن دستگاه زودتر پر مي شود كه بايد براي خالي شدن آن زودتر اقدام كرد.  به طور كلي، اسكرابر برقي مي‌تواند مساحتي به اندازه ۱۵۰۰ الي ۶۰۰۰ متر مربع را تميز كند.

 

انواع اسكرابر را از فلامك ماشين بخريد!

اگر شما هم قصد داريد براي نظافت محيط‌ خود يك اسكرابر و زمين شوي مناسب تهيه كنيد تنها كافيست به مشاورين و كارشناسان اين شركت مراجعه كرده تا از ميان انواع موارد موجود نظير اسكرابر يا زمين شوي صنعتي، جاروي صنعتي، جاروي شهري  واترجت صنعتي، مكنده صنعتي و ... با توجه به نياز و خواسته شما بهترين مورد را به شما معرفي كنند و بهترين نوع اسكرابر را از فلامك ماشين تهيه كنيد. جهت كسب اطلاعات بيشتر و خريد موارد گفته شده مي‌توانيد به نشاني اينترنتي شركت فلامك ماشين http://www.falamakmachine.com  مراجعه نماييد.

. شماره تماس :    09122088156  ----   88535444 -

 

کانال وبمسترها