سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

تعبير خواب شستن قالي

از منظر معبرين اگر شما در خواب ديديد كه در حال شستن قالي با استفاده از مواد شوينده از قبيل شامپو يا هر ماده ديگري هستيد به اين معني است كه شغل يا كاري كه مشغول به انجام آن هستيد دچار استحكام و پايداري بسياري خواهد شد. اما معبرين توصيه مي‌كنند كه تلاش كنيد تا احساسات سرد و منفي گذشته نسبت به كارمندان و يا مشتريان خود را كنار بگذاريد. زيرا درصورتي‌كه بتوانيد اين كار را انجام دهيد به رفاه و موفقيت عظيمي دست خواهيد يافت.

تعبير خواب شستن قالي از منظر روان‌شناسان

 

10621111.jpg (300×200)

اما برخلاف معبرين، روان‌شناسان معتقدند كه ديدن هرگونه آلودگي در خواب نشانه ناهنجاري‌هايي در زندگي فرد خواب بيننده است. روان‌شناسان در اين باره مي‌گويند كه نظم و ترتيب در گره‌هاي قالي نشان‌دهنده ارتباط فرد خواب بيننده با افراد و جامعه است. همچنين نظر روان‌شناسان دررابطه‌با خواب قالي شستن اين است كه شستن و تميزكردن قالي به افكار غلط و ناهنجار فرد خواب بيننده بر مي‌گردد كه در برخورد و ارتباط با افراد گروه مؤثر بوده و مانع ايجاد روابطي سالم مي‌شود.

سخن پاياني قاليشويي

تيم حرفه‌اي قاليشويي تهران سعي كرده‌اند تا مطالب مفيدي را در اين مقاله در اختيار شما عزيزان قرار دهند. اميدواريم مطالب گفته شده براي شما مفيد و سودمند واقع شده باشد. همچنين در صورت نياز به هرگونه خدمات در رابطه قالي، فرش، مبل و ... تنها كافي است با تلفن قاليشويي غرب تماس بگيريد.

منبع : تعبير خواب قالي شستن

کانال وبمسترها