سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

ليفت مژه يا اكستنشن يا لمينت؟ كدام بهتر است؟

حتما شما تصميم گرفته ايد كه مژه هايتان را كمي تقويت كنيد! حالا يك تصميم بزرگ به ميان مي آيد: آيا مي خواهيد لمينت و ليفت مژه انجام دهيد يا اكستنشن مژه؟ هم ليفت مژه و هم اكستنشن مژه مي‌توانند به مژه‌هاي شما حجم ببخشند و در عين حال مدت زماني را كه بايد صبح‌ها جلوي آينه بگذرانيد را كاهش دهند! از آنجايي كه هم ليفت مژه و هم اكستنشن و كاشت گزينه ‌هاي عالي براي رسيدن به زيبايى هستند، انتخاب بين ليفت و اكستنشن براي برخي افراد دشوار است. به همين دليل است كه ما پستي گذاشتيم كه هر سرويس را با جزئيات توضيح دهيم تا بتوانيد بهترين و آگاهانه‌ترين تصميم را بگيريد. بياييد بدون مقدمه وارد شويم: ليفت مژه بهتره يا اكستنشن؟!

 ليفت مژه چيست؟

ليفت مژه بيشتر به عنوان جايگزيني براي اكستنشن مژه يا كاشت مژه شناخته مي شود. اما اين اشتباه را نكنيد كه ليفت مژه بدتر يا بهتر از اكستنشن مژه است. در ليفت مژه، از مواد شيميايي غير سمي مخصوص روي مژه هاي طبيعي شما استفاده ميشود. اين مواد شيميايي براي شكستن پيوندهاي ساختاري مژه ها و اصلاح آن ها كار مي كنند. آنها به نوعي مانند فرمژه براي مژه هاي شما هستند! اين باعث مي شود مژه هاي شما از پايه تا نوك فر شوند تا بلندتر به نظر برسند. در حالي كه ليفت مژه باعث فر شدن مژه‌هاي شما مي‌شود، اما در واقع باعث افزايش طول يا حجم نمي‌شود. آنها فقط به دليل فرهاي اضافه شده طولاني تر و پرتر به نظر مي رسند.

اكستنشن مژه چيست؟

برخلاف ليفت مژه، اكستنشن مژه در واقع باعث افزايش طول و حجم مژه هاي طبيعي شما مي شود. اكستنشن مژه با قرار دادن مژه هاي مصنوعي به نام اكستنشن روي مژه هاي طبيعي شما كار مي كند. هر مژه، با چسب مخصوص مژه به يكي از مژه هاي طبيعي شما در فاصله ۱ تا ۲ ميلي متري از پايه پلك چسبانده مي شود. اين چسب مضر و تحريك كننده نيست. اكستنشن مژه مي‌تواند در ضخامت‌ها، شكل‌هاي مختلف، طول و رنگ‌هاي مختلف باشد تا ظاهر مژه‌هاي شما را كاملاً متحول كند.

 

تفاوت‌ ليفت مژه و اكستنشن‌

حالا كه مي‌دانيد اين دو سرويس درواقع چگونه كار ميكنند، بياييد به تفاوت‌هاي عمده‌اي كه دارند نگاه كنيم.

ليفت مژه بهتره يا اكستنشن

ماندگاري و نگهداري ليفت مژه

بسته به سرعت رشد و ريزش مژه‌هاي طبيعي شما، بين ۴ تا ۶ هفته است. از سوي ديگر، اكستنشن مژه مي‌تواند بدون نگهداري حدود ۳ تا ۴ هفته دوام بياورد، اما با نگهداري منظم، آنها مي توانند به طور نامحدود دوام بياورند. اكستنشن مژه نسبت به ليفت مژه نياز به نگهداري بسيار بيشتري دارد. معمولاً توصيه مي كنيم هر ۲ تا ۴ هفته يك بار يك نوبت ترميم داشته باشيد. ليفت مژه مستلزم آن است كه حداقل تا چند روز پس از درمان به آنها دست نزنيد يا ريمل نزنيد. آنها به يك دوره فيكس ۲۴-۴۸ ساعته نياز دارند. اما پس از آن، مي توانيد به طور معمول ريمل بزنيد. با اكستنشن مژه، به دليل طول، حجم و ضخامت اضافه شده، حتي نيازي به ريمل نخواهيد داشت!

خط پاياني: اگر مي خواهيد يك بار اين عمل را انجام دهيد و مجبور نباشيد دوباره به آن فكر كنيد، ليفت مژه بهترين گزينه شما خواهد بود. با اين حال، اگر مي خواهيد سرويس شما ماندگارتر باشد و با نگهداري آن مشكلى نداريد، به سراغ اكستنشن مژه برويد.

ليفت مژه يا اكستنشن و كاشت؟

ليفت مژه فقط روى مژه هاي طبيعي شما انجام ميشود. بنابراين، اگر مژه هايتان كوتاه هستند، يا به دلايلي از آن‌ها خوشتان نمي‌آيد، ليفت مژه ممكن است نتيجه‌اي را كه مي‌خواهيد به شما ندهد. به ياد داشته باشيد: ليفت مژه در واقع هيچ طول يا حجمي اضافه نمي كند. اگر اين همان چيزي است كه به دنبال آن هستيد، بهتر است به سراغ اكستنشن مژه برويد. از طرف ديگر، اگر مژه هاي طبيعي خود را دوست داريد و فقط مي خواهيد كمي آن ها را تقويت كنيد، ليفت مژه براي شما عالي خواهد بود. در اكستنشن مژه، مژه مصنوعي در بين مژه هاي طبيعي شما اضافه ميشود. مژه هاي طبيعي شما هنوز بخشي از ظاهر شما هستند، اما فقط با اكستنشن هاي جديد تركيب شده اند. اين براي افرادي كه مژه هاي طبيعي كم پشت يا كوتاه دارند عالي است تا آنچه را كه دارند به سطح بالاترى ارتقا دهند!

 سفارشي كردن: ليفت مژه بهتر است يا اكستنشن؟

اكستنشن مژه ميتواند بر اساس خواسته ها و نيازهاي خاص شما سفارشى شود. شما و مژه كار مي توانيد در مورد رنگ، طول، ضخامت و سطح فر شدن اكستنشن خود تصميم بگيريد تا ظاهري عالي براي خود ايجاد كنيد. شما نمي توانيد اين كار را به راحتي با ليفت مژه انجام دهيد، اين چيزي است كه هنگام انتخاب بين اين دو سرويس بايد در نظر داشته باشيد. شما مي توانيد ليفت مژه را با خدمات رنگ كردن مژه انجام دهيد تا مژه ها رنگ بيشتري داشته باشند.

 

ليفت مژه بهتر است يا كاشت مژه

براي مشاوره با مژه كاران ما صحبت كنيد. همانطور كه مي بينيد، انتخاب بين ليفت مژه و اكستنشن بيشتر به شما و آنچه از خدمات مي خواهيد بستگي دارد. اگر تمركز اصلي شما روي تقويت است كه نيازي به فكر كردن يا نگراني در مورد آن نداريد، ليفت مژه بهترين است. اگر چيزي مي‌خواهيد كه ماندگاري بيشتري داشته باشد و طول بيشتري به مژه‌هايتان بيافزايد (و به نگهداري آن اهميتي نمي‌دهيد)، اكستنشن مژه آنچه را كه مي‌خواهيد به شما مي‌دهد. مثل هميشه، كارشناسان ما خوشحال هستند كه قبل از شروع كار با شما صحبت كنند. ما مي توانيم به شما كمك كنيم تا خدماتي را انتخاب كنيد كه براي شما و خواسته هاي شما بهترين باشد.

 

تهيه شده در آرايشگاه در پرديس بورگ

کانال وبمسترها