سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش کار با سایت آریا آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

اپليكيشن لايك Likee.ir - معرفي و دانلود

امروز سايت likee.ir رو كه با نام Likee شناخته مي شود و اپليكيشن Likee رو معرفي مي كنم. اين اپليكيشن ايراني بوده و كاربران زيادي در حال استفاده از اين برنامه هستند.

عملكرد اين برنامه كاملا تجاري و به منظور كسب درآمد هست و ارتباطي با اپليكيشن هاي همنام خارجي ندارد.

خدمات Likee به منظور رونق كسب و كار و افزايش مشتري و جذب فالوور پيج كاري مي باشد.

 

افزايش مشتري پيج كاري يا مغازه و شركت

امكان كسب درآمد براي همه ي اعضا

جوايز نقدي براي همه

بدون 1 ريال سرمايه اوليه

امكان خريد استاني با تخفيف اساسي 

امكان فروش رايگان محصولات

همه و همه در { likee.ir } هست

 

 

با استفاده از اَبَر سايت likee.ir به 4 شيوه مختلف مي توانيد خدمات دريافت كنيد :

  1. كسب در آمد آني ( با جذب زير مجموعه )
  2. امكان بردن جوايز نقدي با فعاليت خيلي ساده ( پخش لينك در bio و .. )
  3. افزايش فروش با پيج كاري ( براي كساني كه اينستاگرام يا تلگرام فروش ندارن )
  4. افزايش بازديد و معروفيتِ استاني براي مغازه ها و كسبه ها
  5. استفاده از يك تبليغات انفجاري 24 ساعته براي تمام شركت ها و فروشگاه هاي بزرگ يا پيج ها
  6. امكان استفاده از بخش ارزان بخر ( هم خريدار و هم به عنوان فروشنده )

 

كسب درآمد با Likee.ir

اگر روزي 10 مشتري جذب كنيد و هر كدام بابت تبليغ 50.000تومان واريز كنند ، درآمد شما نزديك 4 برابر مي شود ! به اين صورت :

طي 1 ماه 15.000.000 تومان توسط مشتري ها واريز شده ( از كل كشور و استان هاي مختلف )

سود 20درصدي شما مي شود 3.000.000 تومان و با پرداخت حقوق ثابت و پول اينترنت و پول تلفن و سود زيرمجموعه گيري جمعا مبلغِ واريزي به حساب شما  3.735.000 تومان مي شود.

 

آدرس  » Likee.ir/51021

کانال وبمسترها