ساخت وبلاگ

 

افزایش ممبر و فالوور اینستاگرام

------------------------------------------------------------------------------

سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

لوله پي وي سي

توليدي تهران پوليكا با تجربه چندين سال فعاليت در زمينه توليد لوله پي وي سي ، لوله برق و اتصالات برقي هم اكنون با تعهدي كامل(بر خلاف ساير توليدي هاي كوچك) در قبال كيفيت اجناس خود پا به عرصه گذاشته است كه اگر مشتريان عزيز و گرامي در صورتي از كيفيت اجناس خود ناراضي بودند، آنها را با هزينه خود و در اسرع وقت عودت داده و مبلغ پرداختي را بازگرداند.
هم چنين ارسال رايگان و سريع بار را براي سهولت كار مشتريان(مغازه داران تهراني) در دستور كار خود قرار داده كه به دنبال آن راحتي شما عزيزان را تأمين نمايد
و در نهايت با درنظر گرفتن تخفيفاتي در خريد هاي نقدي براي مشتريان اميد دارد بتواند رضايت كامل شما عزيزان را جلب نمايد

توليدي تهران پوليكا با همفكري آزمايشگاه هاي همكار اداره استاندارد توانسته است محصولات U-PVC و PVC مرغوب و استاندارد با نام تجاري سپندپليمر سمنان توليد كند كه با افتخار در خدمت صنعت برق ساختمان باشد.

لوله پي وي سي

لوله پي وي سي يكي از لوله هاي پليمري (پليمر polymer ماده‌اي شامل مولكول‌هاي بزرگي است كه از به هم پيوستن واحدهاي كوچك تكرار شونده كه تكپار يامونومر ناميده مي‌شود، ساخته شده‌است.) مي باشد و به دليل اين كه به سختي آسيب مي بيند ميتوان از پركاربردترين انواع پلاستيك‏ها در صنعت از آن نام برد.

لوله هاي پي وي سي در انواع مختلفي از نظر كاربرد توليد مي شود و پرتقاضا ترين نوع آن لوله برق مي باشد. به دليل اين كه لوله هاي پلاستيكي بسيار قابل اشتعال هستند ، پيمانكاران براي بازدهي بيشتر و جلوگيري از اين مورد از لوله پي وي سي استفاده ميكنند زيرا خاصيت خاصي دارند كه آتش را گسترش نميدهند و فقط همان نقطه كه با آتش در تماس است سوخته مي شود.

لوله PVC به عمر طولاني شهرت دارد و در تماس با با اجسام به سختي آسيب ميبند ، لوله پليكا PVC با توجه به اين خواص فني و مكانيكي عالي و به صرفه بودن داراي اهميت و محبوبيت بسياري مي باشد.

نميتوان گفت لوله پي وي سي بي عيب است ، بله داراي معايبي هم هست اما به دليل خواص فني كه در خطوط بالا بيان كرديم ، در بيشتر پروژه هاي ساختماني از لوله پي وي سي استفاده مي شود به طور مثال : انتقال فاضلاب – آبرساني ( انتقال سيالات ) و … اما از عيوب لوله هاي PVC مي توان به آن اشاره كرده كه به هيچ عنوان براي سرويس هاي آب گرم مناسب نمي باشد! اما با توجه به تكنولوژي به كار رفته در شركت تهران پوليكا ما اين مشكلات را با درصد قابل توجهي بهبود ساخته ايم.

لوله برق

از لوله برق جهت پوشش براي جرايانات رسانا استفاده مي شود ، به طور كلي وسيله اي است براي جلوگيري آسيب رساندن جرايان رسانا به انسان ، چه مستقيم و چه غير مستقيم.لوله برق از جنس پي وي سي ، به دليل برش و انعطاف پذيري بالا و جلوگيري از فراگير شدن آتش سوزي ( فقط همان نقطه كه در تماس با آتش است مي سوزد ) محبوبيت خاصي دارد و بيشترين كاربرد را در لوله كشي برق ساختمان و … دارد. اين محبوبيت و مزاياي لوله برق pvc موجب شده كه هنوز هم قالبا در آمريكا از لوله پي وي سي برق استفاده كنند.لوله هاي برق تهران پوليكا در برابر خورندگي ، مواد شيميايي ، آلاينده ها و رشد باكتري ها مقاوم است. از نظر صرفه اقتصادي و عمر بالا (فرسايش بسيار يسيار كم) بسيار كارآمد است.

لوله برق در سازه هاي زير مورد استفاده قرار ميگيرد :

 • مسكوني
 • تجاري
 • اداري
 • صنعتي
 • ورزشي
 • و كليه سازه هايي كه سيم برق  و هادي هاي الكتريكي

پر استفاده ترين دسته از لوله هاي برق ؛ لوله برق پي وي سي است كه از جنس آن نوعي پلاستيك سخت مي باشد كه به اين پلاكستيك سخت مواد نرم كننده  و روان كننده هم افزوده شده است تا خاصيت شكل پذيري و برش بالايي پيدا كند ،در مقايسه با لوله برق فلزي از وزن سبكي برخوردار است و از مزاياي ديگر آن عايق بودن و ارزان تر بودن آن مي باشد.

در گذشته سيم برق سازه ها وتاسيسات را بدون پوشش و عايق عبور مي دادند كه داراي معايب زير بود:

چندي پيش صعنت لوله كشي سازه ها و تاسيسات برقي بدون پوشش تعبيه ميشدند كه با خطرات و معايب زير همراه بوده اند ! لوله برق پي وي سي تمامي اين عيوب را در خود رفع كرده است و به راحتي ميتواند در برابر خطرات و عيوب زير كنترل را به دست گرفته و در لوله كشي برق ساختمان كمك حالتان باشد

 • ممكن نبود تعويض و يا تقويت كابل يا سيم برق در ديواره ها و كف سازه ها صورت گيرد
 • اصتالات برقي و سيم كشي به طور ناخواسته در تماس با انسان بودند
 • اتصال به بدنه ساختمان وانتقالبرق به تمامي قسمت ها
 • به شدت كاهش ولتاژ ساختمان وجود داشت
 • ايجاد آتش سوزي در اثر اتصال برق و آتش گرفتن سيم برق

 

 

تهران ،جاده ساوه ،شهرك صنعتي چهاردانگه ,خيابان حجت اله

كشاورزخيابان شهيد حسين رضايي ,خيابان گلزار ،خيابان باغبان

پلاك ٤١

 

شماره تماس :‌

٠٢١
٥٥٢٥٦٠٨٢
٥٥٢٧١٩٢٧
٥٥٢٧١٩٢٨
٥٥٢٦٧٨٩٥

شماره همراه :‌

٠٩١٢١٠٠٥٠١٢
٠٩١٢٣١٣٦٣١٧

فكس :‌

٠٢١٥٥٢٦٧٨٩٦

ايميل :‌

info@tehranpolika.com

 

تهران پولیکا

کانال وبمسترها