سایت آریا
صفحه اصلی ورود اعضاء وبلاگ گروهی ثبت وبلاگ آموزش ساخت وبلاگ آموزش های وبلاگ نویسی تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما

خرید فالوور و لایک


سیستم وبلاگدهی آریا sitearia

وبلاگ چیست ، وبلاگ محيطي است مجازي براي انتشار ايده ها,افكار و ديدگاههاي شخصي افراد ، به عبارتي ديگر وبلاگ ، شخصي ترين محيط مجازي جهت بازتاب افكار فردي ميباشد كه با توجه به تنوع افكار و ديد گاهها از تنوع بسيار بالا و منحصر به فردي برخوردار است.

در حال حاضر وبلاگ ها به نمايشگاه آزادي افكار و باورهاي قشر هاي مختلف هر جامعه تبديل شده اند كه افراد مختلف (حرفه اي, مبتدي) صاحب غرفه هاي آن ميباشند.

بزرگترين مزيت وبلاگ ها يا بهتر است بگوييم رمز جذابيت و سپس موفقيت وبلاگ حاصل سادگي آن ميباشد بصورتي كه نيازي نيست نويسنده يك وبلاگ , فردي حرفه اي در زمينه طراحي وب سايت يا نويسندگي باشد, يك وبلاگ نويس ممكن است بدون هيچ گونه تخصص يا سابقه اي در اين زمينه ها به جذب هزاران و شايد ميليونها نفر دست يابد!

سادگي استفاده از ابزار وبلاگ نويسي وهمچنين رايگان بودن آن مهمترين عوامل محبوبيت و رشد سريع وبلاگ در بين كاربران بوده است. البته عوامل ديگري چون رهايي از قيد و بندهاي دستوري و نگارشي, تبادل مستقيم افكار وايده ها و مشاهده عكس العمل كاربران, نسبت به مطلب انتشار يافته(در بخش نظرات) در محبوبي ورشد سريع وبلاگ ها تاثير بسزايي داشته اند. يكي از خواص ذاتي وبلاگ نويسي رهايي از قيد و بندهاي مرسوم و دست و پاگير نگارشي و.. ميباشد كه به نويسنده آن امكان حضور در دنياي پهناور مجازي در كنار ساير نويسنده گان حرفه اي و بيان افكار و نظرات خود بصورتي آزاد و به ساده ترين حالت ممكن ميباشد.

مهم‌ترين ويژگي «وبلاگ» آزادي ميباشد بطوريكه نويسنده مي‌تواند با سرعت، ايده‌ها، افكار و تجربيات خود را بدون در نظر گرفتن محدوديت‌هاي موجود و صرفا در مرزهايي كه خود تعيين مي‌كند، به معني واقعي «منتشر» كند و در معرض ديد علاقه‌مندان قراردهد - آن هم در قلمروي به وسعت جهان - و چنين احساسي قطعا براي همه، به‌ويژه جوانان مستعد ما، شعف‌انگيز است.

گسترش «وبلاگ»، مصداق واقعي اين نظريه است كه در دنياي جديد، محدوديت‌هاي متعارف، رنگ مي‌بازند و آنچه بيشتر رخ مي‌نمايد، «فرديت» انسان‌هاست كه در بيشتر جوامع كنوني، در چنبره قواعد و مرزهاي محدود كننده، اسير شده است. «وبلاگ»، نوشته‌هايي است كه يك فرد، بر روي اينترنت و به‌طور منظم، به رشته تحرير درآورده و در آن، معمولا حاصل جست‌وجو و گشت‌وگذار خود در اينترنت را نيز ثبت مي‌كند.

اين نوشته‌ها لزوما شكل رسمي و كليشه‌اي ندارند و به فراخور شخصيت نويسنده و همچنين اقتضاي زمان نوشتن، كاملا متنوع و گوناگونند و همين تنوع از ويژگي‌هاي درخشان اين نوع سايت‌هاي شخصي است. ايجاد و داشتن يك «وبلاگ»، نياز به هيچ پيش‌زمينه و تخصص ويژه‌اي ندارد و تنها با اتصال به اينترنت، مي‌توان از سرويس دهندگاني مانند«سایت آریا» استفاده كرده و يك «وبلاگ» شخصي ايجاد كرد.

ساخت وبلاگ رایگان

جشنواره خوشنويسي و شركت در مسابقه خوشنويسي

خوشنويسي هنر شكل دهي به كلمات است و هرچه خوشنويسي بتواند زيبايي بيشتري به كلمات دهد هنر ايجاد شده داراي ارزش بيشتري استيكي از انواع خوشنويسي كه اخيرا بسيار مورد توجه قرار گرفته است خوشنويسي تزييني است كه موجب خلق آثار بسيار زيبايي مي شوداين آثار خوشنويسي به صورت تابلو جنبه نمايشي بسياري دارند.

ايجاد جشنواره خوشنويسي براي اينگونه خطوط مي تواند انگيزه و ذوق بيشتري را براي هنرمندان ايجاد نمايد تا اثري ماندگار تر و زيباتر را خلق نمايدبراي اين منظور برگزاري يك مسابقه خوشنويسي مي تواند براي خوشنويسان بسيار حايز اهميت باشد

همچنين نقش يك گالري خوشنويسي براي نمايش آثار خوشنويسي در رشد و ديده شدن هنرمندان اين رشته بسيار پررنگ مي باشد.زماني كه هنرمند يك گالري خوشنويسي براي نمايش آثار خود داشته باشيد مي تواند اثر توليد شده را به سرعت در ديد عموم گذاشته و از بازخوردهاي آن مطلع شود و نقاط ضعف را در كار بعدي جبران نمايد

همچنين در صورتي كه اثر بتواند در يك مسابقه يا شجنواره خوشنويسي شركت داده شود و مورد بررسي اساتيد اين رشته قرار بگيرد مي تواند هنرمند را به جلو پيشرفت دهد

با توجه به اينكه هنر خوشنويسي در ايران طرفداران زيادي دارد و مي توان اين هنر را يكي از هنر هاي اصيل ايراني دانست خوشبختانه جشنواره ها و همايش هايي در اين زمينه در سطح كشور برگزار مي گردد كه هنرمند مي تواند در آنها شركت كند و اثر خود را در معرض قضاوت اساتيد قرار دهد.

اگر شما نيز يك خوشنويس با ذوق هستيد مي توانيد با يك جستجو ساده به راحتي ليست جشنواره هاي خوش نويسي را بيابيد و در يكي از آنها با توجه به خطي كه در آن مهارت داريد شركت نماييد

کانال وبمسترها

تبلیغات بنری

سبز مشاور

آموزش ساخت وبلاگ در سایت آریا

تبلیغات متنی